TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Elfy2 wjechały do Bohumina. Testowo
InfoRail.pl - Opublikowano: 16.04.2018 11:04:26
Elfy2 wjechały do Bohumina. Testowo

Wracamy do sprawy połączeń Kolei Śląskich do Bohumina, które nadal nie są obsługiwane przez jednostki Elf2. A miały być.

Wracamy do sprawy połączeń Kolei Śląskich do Bohumina, które nadal nie są obsługiwane przez jednostki Elf2. A miały być.

Tyle, że Koleje Śląskie nadal nie uzyskały dopuszczenia dla swoich nowych jednostek do kursowania na terenie Czech. Dziś i jutro odbywają się jazdy testowe najnowszych nabytków przewoźnika na linii do Bohumina. Jest to element procedury dopuszczeniowej, którą prowadzi czeski odpowiednik naszego Urzędu Transportu Kolejowego. Koleje Śląskie aby wystąpić do Drážníego Úřadu o wydanie zezwolenia muszą skompletować wszystkie dokumenty i przeprowadzić jazdy testowe. Te, jak już wspomnieliśmy trwają.

Raz jeszcze warto zaznaczyć, że nie jest to procedura nie do przejścia. Koleje Dolnośląskie testowały już swoje Impulsy na czeskich torach i wszystko wskazuje na to, że są na dobrej drodze do uruchamiania regularnych połączeń za naszą południową granicą. Kolejom Śląskim ta sztuka nadal nie udała się.

Połączenia do Bohumina obsługują niezawodne, jak się okazuje w każdej sytuacji, EN57…Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
Czechy
Bohumin
test
Elf 2
  • Irmal Irek – 16.04.2018

    Elf 2 wyjeżdża ze stacji Bohumin 23.09.2017, czyli już tam jeździli wcześniej

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.