TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Elfy2 jadą do Bohumina!
InfoRail.pl - Opublikowano: 06.06.2018 13:16:03 2 komentarze
Elfy2 jadą do Bohumina!

Wakacyjna korekta jazdy Kolei Śląskich przyniesie zmianę w taborze wysyłanym do obsługi połączeń z czeskim Bohuminem.

Wakacyjna korekta jazdy Kolei Śląskich przyniesie zmianę w taborze wysyłanym do obsługi połączeń z czeskim Bohuminem. Od 10 czerwca na tą trasę wjadą bowiem Elfy 2 – czyli najnowsze pociągi we flocie Kolei Śląskich.

Ze względu na badania i formalności po stronie czeskiej proces otrzymania pozwoleń do obsługi połączeń transgranicznych dla nowych pojazdów trwał nieco dłużej niż początkowo zakładano. Niemniej jednak udało nam się go wreszcie zakończyć, dzięki czemu od niedzieli Koleje Śląskie będą się prezentować "jak należy" za granicą – tłumaczy Wojciech Dinges. W niektórych przypadkach będzie można na tej trasie spotkać jeszcze EN57, to jednak będzie się stopniowo zmieniać, wraz z dostawami kolejnych Elfów 2 – dodaje.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
Elf2
Bohumin
 • Adam Kopacz – 06.06.2018

  Elegancko (y)

 • Marcin Piotrowski – 06.06.2018

  Super <3 Tak ma być.

 • Andrzej Siwak – 06.06.2018

  Nareszcie...

 • Combino – 06.06.2018

  Cóż tam ostatnio jeździ do Bohumina? Tego akurat nie sprawdzałem,ale w Ostravie na 100% pojawiają się Regio Pantery (może w międzyczasie dali je i do obsługi pociągów z Bohumina) i pewnie będzie okazja porównać oba produkty na żywo; pierwsze ciekawe wrażenie Czesi będą mieli w momencie porównania akustycznego,gdy ich rodzimy (chyba najgłośniejszy w tej kategorii) produkt spotka się ze znacznie cichszym od niego Elfem II ;)

 • Sebastian Klonek – 06.06.2018

  Szkoda, że kończą w Ostrawie

 • mechanik – 07.06.2018

  combino skończ bredzić i pisać nieprawdę. Cichszy eff, dowcip..

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.