TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Edyty opuszczają Kraków
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.06.2019 10:06:09
Edyty opuszczają Kraków

Wczoraj na łamach InfoRail.pl zamieściliśmy informację o podpisaniu umowy na modernizacje 14 jednostek ED74.

Wczoraj na łamach InfoRail.pl zamieściliśmy informację o podpisaniu umowy na modernizacje 14 jednostek ED74.

Zanim to nastąpiło składy te zaczęły opuszczać Kraków. Kilka z nich zostało przetransportowanych do Warszawy, skąd docelowo mają trafić do Mińska Mazowieckiego. To głównie w tamtejszych ZNTK będą wykonywane prace modernizacyjne.

Fakt, że składy opuszczają Kraków Prokocim, gdzie stacjonowały przez ostatnie lata, oznacza, iż PESA, razem z ZNTK chcą zabrać się za prace remontowe tuż po podpisaniu umowy. Wprawdzie na modernizacje ma 4 lata, ale wbrew pozorom nie jest to wcale dużo.

Jako pierwsze do Mińska Mazowieckiego trafią najprawdopodobniej jednostki oznaczone numerami 003, 004, 005 i 007.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ED74
PKP Intercity
PESA
ZNTK Mińsk Mazowiecki
modernizacja
  • Michał Paweł Łukasz – 28.06.2019

    4 lata na modernizację? "nowych" składów, PKP to stan umysłu, PESA też ma swój świat. Bez obrazy, jednak marnowanie zasobów i kasy w "naszym" kraju to jest rzecz święta. Niewykorzystanie potencjału jak i robienie "pod górkę" pasażerom to priorytet, bo nie ma "pana z ciężką ręką nad głową". Genialny plan na biznes! :)

  • Adam Marchewka – 29.06.2019

    Teraz tylko brakuje prokuratury, która wpada i mówi, że trwa postępowanie w sprawie Edyt i dopóki się nie zakończy mają stać na bocznicy ;)

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.