TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ED250-005 szybko wrócił do ruchu
InfoRail.pl - Opublikowano: 29.08.2019 10:10:03
ED250-005 szybko wrócił do ruchu

25 lipca wieczorem doszło do zderzenia jednostki ED250-005 z maszyną rolniczą. Skład został wyłączony z ruchu, jak się okazuje nie na długo.

25 lipca wieczorem doszło do zderzenia jednostki ED250-005 z maszyną rolniczą. Skład został wyłączony z ruchu, jak się okazuje nie na długo.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Borkowicach w woj. zachodniopomorskim, na szlaku Koszalin – Kołobrzeg. Pociąg uderzył w maszynę rolniczą, prowadzoną przez ciągnik. Dlatego też w zderzeniu nikt nie ucierpiał. Pasażerowie w dalszą podróż udali się komunikacją zastępczą.

Pierwsze oględziny pociągu wskazywał, że uszkodzenia nie są duże. Informacje te potwierdziły się.

Jednostka ED250 o numerze 005 wróciła do ruchu 6 sierpnia br. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległ m.in. sprzęg czołowy (laminatowe pokrywy i mechanizm ich otwierania), doszło także do zbicia klosza lewej lampy, a także miejscowego uszkodzenia poszycia oraz powłoki lakierniczej – poinformowało nas Biuro Prasowe PKP Intercity.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ED250
Pendolino
Alstom
PKP Intercity
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.