TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

EC Cracovia przez cały rok. Od nowego rozkładu
InfoRail.pl - Opublikowano: 30.10.2017 11:35:38 9 komentarzy
EC Cracovia przez cały rok. Od nowego rozkładu

Od nowego rozkładu jazdy pociągów, który wejdzie w życie 10 grudnia 2017 roku pociąg EC "Cracovia", kursujący na trasie Praga – Kraków, będzie jeździł przez cały rok. Do tej poru było to połączenie tylko sezonowe.

Od nowego rozkładu jazdy pociągów, który wejdzie w życie 10 grudnia 2017 roku pociąg EC "Cracovia", kursujący na trasie Praga – Kraków, będzie jeździł przez cały rok. Do tej poru było to połączenie tylko sezonowe.

"Po udanej sezonowej obsłudze codziennego pociągu EC "Cracovia" z Pragi do Krakowa, poszerzymy swoją ofertę we współpracy z PKP Intercity w ciągu całego roku. Turyści, uczniowie i podróżujący służbowo otrzymają regularne codzienne połączenia z drugim co do wielkości miastem Polski przez cały rok " - podkreślił Michał Štěpán, członek Zarządu Ceskich Drah ds. przewozów pasażerskich.

Rozszerzona zostanie także oferta do Katowic. Pociąg z Bohumina odjedzie o 21:21 i przyjedzie do stolicy Górnego Śląska o 22:35. W przeciwnej relacji pociąg będzie dojeżdżał do Bohumina o 18:37.

W ostatnich latach znacznie poszerzona została współpraca między Czechami i Polską. Liczba pociągów znacznie wzrosła, a tendencja ta trwać będzie nadal w 2018 roku – poinformowały Ceske Drahy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Ceske drahy
PKP Intercity
Czechy
Praga
Kraków
 • gutek – 30.10.2017

  sprawiła to konkurencja LEO?

 • G.kolejarz – 30.10.2017

  Dobrze jest jak się pali pod d..........i zarządom spółek kolejowych w Polsce.Wtedy to oni budza się i odkrywają, że coś trzeba zrobić bo słodki high life może się urwać. Ale trzeba uważać bo oni mogą wystawić nas do wiatru.Wie o tym pewien pan co to chciał przy użyciu meneli bodajże wykopać fundamenty .W momencie kiedy dostali wódkę wszelkie prace ustały

 • Mikey – 30.10.2017

  Ciekawe ile będzie kosztował bilet na EC a ile na LEO?

 • kolejFAN – 30.10.2017

  jak to EC? po stronie czeskiej będzie jako Ex a po polskiej jako IC w taryfie pospiesznej mam nadzieję??

 • atakan – 30.10.2017

  Spokojnie kolefFAN Cracovia pojedzie jako IC 34001 z zatrzymaniem we wsi Brzeszcze Jawiszowice.

 • Wiesiu – 31.10.2017

  Na szczęście obsługa czeskim taborem.

 • Damian – 02.11.2017

  Ciekawe skąd takie pewne dane, na str. PKP PLK jeszcze oficjalnie nie jest podany ostateczny rozkład jazdy po 10 grudnia a ni na str. IC a ni na ĆD.

 • InfoRail.pl – 02.11.2017

  Ze sprawdzonego źródła.

 • kolejFAN – 06.11.2017

  na szdc.cz jest wpisana w rozkład sieciowy.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.