TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dwa SA109 zostaną sprzedane do Czech
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.12.2018 21:02:53
Dwa SA109 zostaną sprzedane do Czech (foto: KŚ)

Koleje Śląskie sprzedały dwie jednostki SA109, oznaczone numerami 005 i 011. Oba pojazdy trafią do Czech.

Koleje Śląskie sprzedały dwie jednostki SA109, oznaczone numerami 005 i 011. Oba pojazdy trafią do Czech.

Koleje Śląskie wskazały ofertę złożoną przez GW Train Regio A.S. jako najkorzystniejszą. Czesi zaproponowali za dwie jednostki kwotę 1.243.000,00 zł brutto. Mniej korzystną ofertę przedstawiły Przewozy Regionalne, które chciały kupić pojazdy za 1.188.950,00 zł. A to oznacza, że to Czesi będą nowymi właścicielami popularnych Kolzamów.

Przypomnijmy, że podobne jednostki chciały sprzedać także Koleje Dolnośląskie. Na tamte pojazdy nie było chętnych. W obliczu zainteresowania śląskimi pojazdami należy spodziewać się powtórzenia przetargu przez przewoźnika z Dolnego Śląska.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SA109
Koleje Śląskie
GW Train Regio
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.