TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dwa pomorskie EN71 dostaną wyświetlacze
InfoRail.pl - Opublikowano: 21.08.2017 11:36:15 13 komentarzy
Dwa pomorskie EN71 dostaną wyświetlacze

Pomorski Oddział Przewozów Regionalnych chce wyposażyć dwie jednostki EN71 w system informacji pasażerskiej. Właśnie ogłosił przetarg.

Pomorski Oddział Przewozów Regionalnych chce wyposażyć dwie jednostki EN71 w system informacji pasażerskiej. Właśnie ogłosił przetarg.

Postępowanie jest dwuetapowe: I etap – złożenie oferty wstępnej, II etap – aukcja elektroniczna lub negocjacje ceny oferty. Zakres zamówienia obejmuje:

1. tablice diodowe – czołowe – 2 szt., boczne zewnętrzne – 8 szt., wewnętrzne – 8 szt.;

2. sterowniki kabinowe;

3. przetwornice zasilające układ informacji pasażerskiej;

4. przetworzenie danych;

5. inne elementy, które są integralną częścią SIP;

6. oprogramowanie.

Tablice mają być LED-owe, kolor świecenia – czerwony (dla wewnętrznych) oraz bursztynowy (dla zewnętrznych).

Oferty można składać do 25 sierpnia 2017 roku.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie wyświetlacze pojawiły się w wagonach eksploatowanych przez Pomorski Oddział Przewozów Regionalnych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
EN71
informacja pasażerska
 • mar1294 – 21.08.2017

  Wyświetlacze !!!!! Serio ?!?? Może zaraz ku**a będziecie pisać, że EN57 dostanie nowy dźwięk zamykania drzwi !!!!! Gówno kogo obchodzą te trupy, dajcie znać, gdy na pomorzu naprawdę stanie się cud i zechcą zrobić coś więcej niż w****ć jakieś głupie wyświetlacze do EN71 :/ :/ :/

 • Glogowianin – 21.08.2017

  Wyluzuj mar1294 , co ty bierzesz chłopie że tak się jarasz każdą informacją. Jak to dla Ciebie za dużo to wchodź co drugi dzień na neta i nie zaśmiecaj takimi komentarzami.

 • Hgw – 21.08.2017

  No i to jest informacja dnia. Od razu razu widać że tam się dba o pasażerów.!

 • ledowe oko – 21.08.2017

  Inoforail stanął na wysokości zadania. Poinformował o wielkiej inwestycji w pomorskich EN71. Nie doczytałem jednak skąd wzięły się te kolory tj. czerwony/bursztynowy liter na wyświetlaczu. Nie mogły być trochę inne? Nie rozumiem dlaczego nikt nie domagał się zmiany tej koncepcji na amarantowo/brzoskwiniową. Przecież to zdecydowanie ułatwiłoby pasażerom wybór środka komunikacji i poprawiłoby standard podróży po trójmieście. Mam nadzieję, że portal nie zapomni poinformować ile takie cuda będą kosztować i która (z kim powiązana) firemka zgarnie szmal za tę wybitną modernizację.

 • ledowe oko – 21.08.2017

  Zapomniałem jeszcze dodać, że już dzisiaj nie mogę doczekać się na relację z cyklu [zdjęcia/film] z widokiem na nowoczesny system komunikacji pasażerskiej. To będzie temat!

 • advisor – 21.08.2017

  W pomorskim taka bieda z koleją że trzeba aż pisać o nowych wyświetlaczach ;)Normalnie bogactwo i nowoczesność :D

 • darek – 21.08.2017

  Istne szaleństwo na Pomorzu.

 • mar1294 – 21.08.2017

  Glogowianin: Widać że mieszkasz tam gdzie wozisz się wygodnie ELFami, Flirtami lub Impulsami, więc obstawiam że nie wiesz co na tym Pomorzu się dzieje i w ogóle cię to nie obchodzi. Jestem z Pomorskiego i gdzie nie jadę to zawszę trzęsącym się, niewygodnym starym jak świat EN57 lub po jakieś pseudo rewizji EN71, którego przemalowali w barwy województwa i są szczęśliwi. Więc nie dziw się mojej reakcji, bo nie wystarczy jakiś wyświetlacz by było lepiej, lub przemalować skład, tu trzeba WKOŃCU NOWEGO taboru

 • Szu – 21.08.2017

  A może w ramach tego poważnego biznes planu przewidziano również zakip srajtasmy do toaalety

 • pes – 21.08.2017

  @GlogowianinJa też mam dosyć czytania jak to kolejny region np. dziś Mazowieckie otwiera oferty na kilkanaście, kilkadziesiąt nowych "składów"a w POmorskim wielkie halo jak jest pudrowanie kibla czy innej drezyny.........

 • zeus04 – 21.08.2017

  Ja dziś jechałem flirtem, dwa razy 14we, elfem, impulsem i EN71-001 i nie widzę rożnicy na trasach podmiejskich.

 • G.kolejarz – 21.08.2017

  Ja bym jeszcze przemalowal te kible Powinni to zlecić gtaficiarzom.Będą mieli gratis a kasa zostanie dla Prezesa.

 • Glogowianin – 22.08.2017

  @pes Podziękuj przy wyborach marszałkowi że nie kupuje taboru jak w innych województwach. @mar1294Zdziwisz się ale też jeżdżę starymi ezt, mimo że po dolnym Śląsku jeżdżą nowe Impulsy to do mojego miasta nie jeżdżą bo jestem mieszkańcem województwa drugiej kategori, bo zbyt daleko od Wrocławia. Nie omieszkam mu podziękować przy najbliższych wyborach samorządowych.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!