TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dwa Linki dla lubuskiego gotowe. Z homologacją na Niemcy
InfoRail.pl - Opublikowano: 26.09.2019 16:55:34
Dwa Linki dla lubuskiego gotowe. Z homologacją na Niemcy

Dwa dodatkowe Linki dla województwa lubuskiego są już gotowe. Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu pierwszy trafi do klienta.

Dwa dodatkowe Linki dla województwa lubuskiego są już gotowe. Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu pierwszy trafi do klienta.

Oba pojazdy będą homologowane na Niemcy – potwierdził nam Maciej Maciejewski, szef marketingu pojazdów szynowych w PESIE. Homologacja jest przeprowadzana w oparciu o pojazdy, które wcześniej były dostarczone do niemieckiego przewoźnika NEB.

Dostawa dwóch nowych pojazdów jest efektem negocjacji PESY z samorządem województwa. Ich wartość rynkowa to 34,4 mln zł. Dopuszczenie do ruchu w Niemczech umożliwi Urzędowi Marszałkowskiemu wykorzystanie ich w ruchu transgranicznym.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
Lubuskie
Link
 • Jakub Sus – 26.09.2019

  SA139-028 i SA139-031 😁

 • Marcin Grzegorz – 26.09.2019

  Zobaczymy jak będzie z dostępnością

 • Jakub Skurzyński – 26.09.2019

  A to nie te co robili na nich homologację w NRD?

 • Adam Vanting – 29.09.2019

  Dlaczego homologacją? Jest potrzebną dla pociągów do Frankfurt nad Odra?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.