TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dwa Impulsy pojechały jako pociąg Intercity
InfoRail.pl - Opublikowano: 09.07.2018 10:10:15
Dwa Impulsy pojechały jako pociąg Intercity (screen YT)

Ciekawy skład pojechał wczoraj (8 lipca) z Gdyni do Warszawy. Pociąg IC obsłużyły dwie jednostki 31WE, należące do SKM Trójmiasto.

Ciekawy skład pojechał wczoraj (8 lipca) z Gdyni do Warszawy. Pociąg IC obsłużyły dwie jednostki 31WE, należące do SKM Trójmiasto.

Pociąg IC51142 rozkładowo miał wpisane niecałe 5 godzin jako czas przejazdu z Gdyni Głównej do Warszawy Zachodniej. Połączenie zostało uruchomione jako specjalne, dla osób wracających z Opener Festival.

W 2016 roku taki zestaw pojechał z Gdyni do Krakowa na ŚDM. Jak już pisaliśmy na łamach InfoRail.pl jednostki są, zwłaszcza patrząc na ich wnętrza, bardziej pociągami regionalnymi aniżeli dalekobieżnymi. Pasażerowie na komfort przejazdu narzekać nie powinni. Patrząc na wnętrza jednostek, jakie ostatnio produkuje Newag trzeba jasno powiedzieć, że chyba już czas, aby firma z Nowego Sącza weszła w segment pociągów dalekobieżnych. Na komfort w Impulsach bowiem nie ma co narzekać, a przejazd z Gdyni do Warszawy to dobry moment, aby temat poruszyć. Czy będziemy mieli ofertę Newagu w ogłoszonym przetargu na dostawę 12 ezt-ów dla PKP Intercity? Przewoźnik właśnie przetestował Impulsy, krótko bo krótko, ale jednak.

Przejazd dwóch 31WE jako IC51142 można zobaczyć na YT:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Impuls
SKM Trójmiasto
31WE
PKP Intercity
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.