TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Duże zainteresowanie pociągami Kolei Małopolskich do Zakopanego
InfoRail.pl - Opublikowano: 16.08.2017 13:05:24 1 komentarz
Duże zainteresowanie pociągami Kolei Małopolskich do Zakopanego (foto: KM)

547 osób skorzystało 12 i 15 sierpnia ze specjalnego połączenia Kolei Małopolskich uruchomionego w długi weekend na trasie Kraków Główny – Zakopane – poinformował przewoźnik.

547 osób skorzystało 12 i 15 sierpnia ze specjalnego połączenia Kolei Małopolskich uruchomionego w długi weekend na trasie Kraków Główny – Zakopane – poinformował przewoźnik.

Pasażerowie, którzy wybrali w tym czasie podróż pociągiem, uniknęli stania w korkach na "zakopiance". Najwięcej pasażerów (197 osób) wybrało się w podróż 12 sierpnia porannym pociągiem z Krakowa do stolicy Tatr; w podróż powrotną do Krakowa udało się tego samego dnia wieczorem 45 osób. Natomiast 15 sierpnia porannym pociągiem ze stolicy Małopolski do Zakopanego przyjechało 130 pasażerów, a wieczorem tego samego dnia do Krakowa podróżowało 175 osób. Jak zaznacza prezes Kolei Małopolskich Grzegorz Stawowy, rosnąca frekwencja pokazuje, że Zakopane może być w przyszłości interesującym kierunkiem połączeń dla firmy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Małopolskie
Zakopane
  • en57 – 16.08.2017

    Krupa i Rębibus do roboty! Oferta powinna być dobra nie tylo do Wieliczki i lotniska ale i do Zakopca, Krynicy, a to wszystko skomunikowanie z Katowic, Rzeszowa, Kielc, Częstochowy i Warszawy. Ale to dla was zbyt trudne.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.