TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Duchota i brak informacji pasażerskiej. Przewozy Regionalne trzymają poziom
InfoRail.pl - Opublikowano: 23.08.2019 11:07:40
Duchota i brak informacji pasażerskiej. Przewozy Regionalne trzymają poziom

Przewozy Regionalne nic nie robią sobie z faktu, że w ich pociągach na Pomorzu temperatury sięgają nawet 40 stopni. I tak jest od początku lata.

Przewozy Regionalne nic nie robią sobie z faktu, że w ich pociągach na Pomorzu temperatury sięgają nawet 40 stopni. I tak jest od początku lata.

Sprawę opisywały różne media, temat ten poruszaliśmy również w InfoRail.pl. Nie pomagają też interwencje w Pomorskim Urzędzie Marszałkowskim, który jest organizatorem przewozów. Problem niedziałającej klimatyzacji dotyczy już nie tylko jednostek spalinowych, ale również ezt-ów. Sauna – tak podróż pociągami Przewozów Regionalnych opisują pasażerowie. Przewoźnik nic sobie z tego nie robi.

Dodatkowym utrudnieniem dla podróżnych jest coraz częściej niedziałająca informacja pasażerska w pociągach Przewozów Regionalnych. Być może przewoźnik tego nie wie, ale z jego pociągów na Pomorzu (jeszcze) korzystają turyści, w tym obcokrajowcu. I jakikolwiek brak informacji o relacji wcale im w tym nie pomaga. Dla przewoźnika nie wydaje się to być problemem, zgodnie z obowiązującą tam zasadą i tak jesteśmy najlepsi, a pasażer do niczego nie jest nam potrzebny.

Dziwi również bierność Urzędu Marszałkowskiego, tym bardziej, że problem niedziałającej klimatyzacji i braku informacji pasażerskiej dotyczy przede wszystkim składów, których jest właścicielem. Przewozy Regionalne w swoich jednostkach takiego kłopotu nie mają, bo klasyczne EN57 klimatyzacji nie mają, a informacja pasażerska jest (jeśli jest) na tyle nieskomplikowana, że nawet się nie psuje.

Poziom usług świadczonych przez Przewozy Regionalne na Pomorzu jest z dnia na dzień coraz gorszy. Całkiem fajnie wyremontowane wagony zostały wyposażone w informację pasażerską, która już nie działa. Podobnie jak klimatyzacja. I tylko kierowników żal, bo co oni mają poradzić na to, że na takim taborze muszą pracować? Też jadą w saunie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Pomorskie
klimatyzacja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.