TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Drugie podejście i jest oferta na P4 śląskich Flirtów
InfoRail.pl - Opublikowano: 22.06.2020 08:45:31
Drugie podejście i jest oferta na P4 śląskich Flirtów

Przy drugim podejściu pojawiła się oferta na wykonanie usługi naprawy 4 poziomu utrzymania elektrycznych zespołów trakcyjnych typu Flirt Polska serii EN75 o numerach 001, 002, 003 i 004 wraz z dostosowaniem systemów elektronicznych do obowiązujących standardów.

Przy drugim podejściu pojawiła się oferta na wykonanie usługi naprawy 4 poziomu utrzymania elektrycznych zespołów trakcyjnych typu Flirt Polska serii EN75 o numerach 001, 002, 003 i 004 wraz z dostosowaniem systemów elektronicznych do obowiązujących standardów, eksploatowanych przez Koleje Śląskie. 

Została ona złożona – co dziwić nie powinno – przez STADLER Service Polska sp. z o. o. Cena zaproponowana przez oferenta to 21.894.000,00 zł netto. Mieści się ona w szacunkach zamawiającego, które określono na poziomie 24.000.000,00 zł brutto.

Wykonawca zobowiązał się na wykonaną naprawę odpowiadającą 4 poziomowi utrzymania określonemu w DSU udzielić gwarancji jakości na okres 24 miesięcy licząc od dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego po naprawie pojazdu. Wykonawca zobowiązał się także udzielić gwarancji jakości na systemy elektroniczne dostosowane do obowiązujących standardów na okres 24 miesięcy licząc od dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego pojazdu.

Dalej Wykonawca zaakceptował, iż zapłata za zrealizowanie zamówienia następować będzie na zasadach opisanych we wzorze umowy oraz oświadczył, iż zamówienie zostanie zrealizowane w terminach określonych w SIWZ oraz we wzorze umowy.

Wydaje się zatem, że rozstrzygnięcie przetargu to formalność.  


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Stadler
Stadler Service
Flirt
Koleje Śląskie