TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Drugi powód by nie podróżować. Z PKP Intercity
InfoRail.pl - Opublikowano: 09.05.2018 17:14:13 1 komentarz
Drugi powód by nie podróżować. Z PKP Intercity

Nie mają szczęścia w ostatnich dniach PKP Intercity do startów dość dziwacznych kampanii reklamowych czy promowania swoich ofert.

Nie mają szczęścia w ostatnich dniach PKP Intercity do startów dość dziwacznych kampanii reklamowych czy promowania swoich ofert.

Otóż wczoraj przewoźnik chwalił się połączeniami m.in. do Suwałk. W komunikacie napisano, że "podróż pociągiem to dobra alternatywa dla jazdy samochodem, która może być szczególnie męcząca ze względu na korki na drogach i wysokie temperatury. W pociągu łatwiej jest się zrelaksować i odpocząć, czytając książkę, słuchając muzyki lub oglądając film. Co ważne, podróż pociągiem zapewnia przejazd z centrum do centrum miasta".

A dziś tymczasem pojawił się komunikat, że z przyczyn technicznych pociągi nr 31106/7 Hańcza relacji Kraków Gł. - Suwałki oraz pociąg 13106/7 Hańcza relacji Suwałki - Kraków Gł. zostały odwołane na odcinku Sokółka - Suwałki - Sokółka. Na odcinku Sokółka - Suwałki - Sokółka uruchomiono zastępczą komunikację autobusową. Czyli co? Stanie w korku, brak relaksu, wysoka temperatura. Tylko podróż z centrum do centrum została… Autobusem.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
Suwałki
  • Edi666 – 09.05.2018

    IC leży i kwiczy jak LOT

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.