TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dragon zostaje po korekcie, ale pojedzie o innych godzinach
InfoRail.pl - Opublikowano: 20.02.2017 11:18:42 2 komentarze
Dragon zostaje po korekcie, ale pojedzie o innych godzinach

Koleje Mazowieckie utrzymają kursowanie pociągu Dragon, w relacji Warszawa Wschodnia ? Kraków Główny. Zmieniają się natomiast godziny kursowania.

Koleje Mazowieckie utrzymają kursowanie pociągu Dragon, w relacji Warszawa Wschodnia ? Kraków Główny. Zmieniają się natomiast godziny kursowania.

Jak wielokrotnie podkreślał przewoźnik utrzymanie połączenia do Krakowa miało być uzależnione od zainteresowania pociągiem ze strony pasażerów. Po marcowej korekcie Dragon w rozkładzie jazdy zostaje, ale zmieniają się godziny odjazdu. Czy na korzystniejsze? Mamy wątpliwości.

Od grudnia 2016 roku Dragon odjeżdża z Warszawy Wschodniej o 7:09 i przyjeżdża do Krakowa Głównego na 10:20. Czas przejazdy całej trasy wynosi 3 godziny i 11 minut.

Po korekcie skład będzie wyruszał znacznie później ? o 8:24 i dotrze do celu szybciej, bo w 2 godziny i 52 minuty, o godz. 11:16.

I powrót. Obecnie Dragon wyrusza z Krakowa Głównego o 15:48 i do Warszawy Wschodniej dociera po 2 godzinach i 58 minutach, o godz. 18:46.

Po korekcie odjedzie minutę później, bo o godzinie 15:49. Do stacji końcowej dotrze po 2 godzinach i 57 minutach, dokładnie tak jak teraz czyli o 18:46.

Zmiany, widać z powyższego zestawienia, dotyczą przede wszystkim połączenia z Warszawy do Krakowa. To niedobra wiadomość do jednodniowych turystów, którzy na pobyt w Krakowie, w przypadku skorzystania z Dragona, będą mieli teraz nieco ponad 4 godziny. Trochę mało.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
Kraków
rozkład jazdy
  • Mikey – 20.02.2017

    Jak to ma być atrakcyjne połączenie to wyjazd z Wawy najpóźniej o godz. 7, a powrót ok. 18. Inaczej to nie ma sensu.

  • gutek – 20.02.2017

    SŁONECZNY JUŻ BY SIĘ PRZYDAŁ

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.