TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dolnośląskie: Bez przeglądu przewoził dzieci
InfoBus.pl - Opublikowano: 20.07.2018 12:57:18
Dolnośląskie: Bez przeglądu przewoził dzieci

Autobus został skontrolowany na krajowe "trójce" przez dolnośląską Inspekcję Transportu Drogowego.

Autokar bez ważnych badań technicznych przewoził dzieci z wakacyjnego wypoczynku w polskich górach do Warszawy. Został skontrolowany na krajowej "trójce" przez dolnośląską Inspekcję Transportu Drogowego.

Pojazd jechał ze Szklarskiej Poręby do stolicy i został zatrzymany do kontroli w piątek (13 lipca) na drodze krajowej nr 3 w Jeleniej Górze. Podczas sprawdzania dokumentów wyszło na jaw, że nie posiada aktualnych badań technicznych.

Inspektorzy zakazali kierowcy dalszej jazdy do czasu uzyskania pozytywnego wyniku badania technicznego autobusu.

Przykład tej rutynowej kontroli pokazuje najlepiej, jak potrzebne są działania Inspekcji Transportu Drogowego w ramach akcji "Bezpieczny autokar". Głównym celem ITD jest bowiem poprawa bezpieczeństwa na drogach.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kontrola
ITD
Dolnośląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.