TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dodatkowe pociągi PKP Intercity do Zakopanego
- Opublikowano: 17.01.2019 09:13:03
Dodatkowe pociągi PKP Intercity do Zakopanego (foto: PKP IC)

PKP Intercity przypominają o uruchomieniu dodatkowych pociągów do Zakopanego.

PKP Intercity przypominają o uruchomieniu dodatkowych pociągów do Zakopanego.

Przewoźnik podaje, że w związku z feriami zimowymi i zbliżającym się Pucharem Świata w skokach narciarskich w dniu 20.01.2019 r. pociąg TLK13152 " Wit Stwosz" będzie kursował w wydłużonej relacji Warszawa Wsch. – Zakopane oraz w dniu 21.01.2019 r. pociąg TLK31152 "Wit Stwosz" będzie kursował w wydłużonej relacji Zakopane- Warszawa Wsch.

Ponadto w dniu 26.01.2019 r. zostanie uruchomiony dodatkowy pociąg kategorii IC1360 "Oscypek – Bis" rel. Warszawa Wsch. – Zakopane.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
Zakopane
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.