TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Do końca miesiąca umowa PESY z Kolejami Małopolskimi
InfoRail.pl - Opublikowano: 22.10.2019 10:45:32
Do końca miesiąca umowa PESY z Kolejami Małopolskimi (wiz. PESA)

Do końca miesiąca podpiszemy umowę z kolejami małopolskimi - poinformował PAP szef PR bydgoskiego producenta Maciej Grześkowiak.

Do końca miesiąca podpiszemy umowę z kolejami małopolskimi - poinformował PAP szef PR bydgoskiego producenta Maciej Grześkowiak.

Grześkowiak powiedział PAP, że firma produkuje właśnie pojazdy dla kolei niemieckich, włoskich, białoruskich, a w kraju – wielkopolskich.

Sytuacja Pesy się stabilizuje. Mamy zapełniony portfel zamówień do połowy 2021 roku. Znajdziemy nowego nabywcę na pojazd wyprodukowany dla SKM. Trwają już jego testy i dokończymy jego homologację – poinformował natomiast PAP prezes firmy Krzysztof Sędzikowski.

Umowa z Kolejami Małopolskimi obejmuje Dostawę 4 sztuk fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych w wersji czteroczłonowej, przeznaczonych do obsługi połączeń pasażerskich w na liniach Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. Czy w bydgoskiej fabryce szykują się zatem do przeróbek warszawskich Elfów na małopolskie? Tego nie wiemy, trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że coś jest na rzeczy. Temat umowy z Kolejami Małopolskimi nie pojawił się chyba przypadkowo…  Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
Koleje Małopolskie