TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Do końca miesiąca umowa PESY z Kolejami Małopolskimi
InfoRail.pl - Opublikowano: 22.10.2019 10:45:32
Do końca miesiąca umowa PESY z Kolejami Małopolskimi (wiz. PESA)

Do końca miesiąca podpiszemy umowę z kolejami małopolskimi - poinformował PAP szef PR bydgoskiego producenta Maciej Grześkowiak.

Do końca miesiąca podpiszemy umowę z kolejami małopolskimi - poinformował PAP szef PR bydgoskiego producenta Maciej Grześkowiak.

Grześkowiak powiedział PAP, że firma produkuje właśnie pojazdy dla kolei niemieckich, włoskich, białoruskich, a w kraju – wielkopolskich.

Sytuacja Pesy się stabilizuje. Mamy zapełniony portfel zamówień do połowy 2021 roku. Znajdziemy nowego nabywcę na pojazd wyprodukowany dla SKM. Trwają już jego testy i dokończymy jego homologację – poinformował natomiast PAP prezes firmy Krzysztof Sędzikowski.

Umowa z Kolejami Małopolskimi obejmuje Dostawę 4 sztuk fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych w wersji czteroczłonowej, przeznaczonych do obsługi połączeń pasażerskich w na liniach Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. Czy w bydgoskiej fabryce szykują się zatem do przeróbek warszawskich Elfów na małopolskie? Tego nie wiemy, trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że coś jest na rzeczy. Temat umowy z Kolejami Małopolskimi nie pojawił się chyba przypadkowo…  Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
Koleje Małopolskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.