TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Do Kołobrzegu znowu zaPendolino
InfoRail.pl - Opublikowano: 18.07.2018 09:28:40 1 komentarz
Do Kołobrzegu znowu zaPendolino

Dwa tygodnie pasażerowie cieszyli się składami Pendolino na połączeniach do Kołobrzegu. Dziś już pojechał skład wagonowy. Z przyczyn technicznych.

Dwa tygodnie pasażerowie cieszyli się składami Pendolino na połączeniach do Kołobrzegu. Dziś już pojechał skład wagonowy. Z przyczyn technicznych.

PKP Intercity poinformowały, że pociągi EIP 1840 i EIP 8140 relacji Warszawa Zachodnia- Kołobrzeg i Kołobrzeg – Warszawa Zachodnia pojadą w zestawieniu: jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich.

Niestety z ED250 są cały czas problemy i praktycznie nie ma tygodnia, żeby nie było konieczności zastępowania ich wagonami. Co więcej nadal wyłączone z ruchu są dwie jednostki, które Alstom naprawia mniej więcej w takim tempie, w jakim montuje Wi-Fi.

Na pocieszenie pasażerów jadących do/z Kołobrzegu dodajmy, że ich skład poprowadziła dość charakterystyczna lokomotywa EP09-046.

I jeszcze jedno pocieszenie. Pociąg EIP 4100 relacji Bielsko Biała Główna- Warszawa Wschodnia także pojechał w zestawieniu wagonowym: jeden wagon klasy 1, wagon gastronomiczny oraz sześć wagonów klasy 2 w tym wagon przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Pendolino
PKP Intercity
Alstom
  • Eryk Przewoźny – 18.07.2018

    Jak będzie takie tempo wjeżdżania samochodów w Pendolino to za miesiąc na większości obiegów będzie ZaPendolino

  • kolejFAN – 19.07.2018

    nie będzie, bo nie ma tyle wagonów, żeby je zastąpić.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.