TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Długi weekend z Kolejami Śląskimi
InfoRail.pl - Opublikowano: 12.06.2017 13:22:42
Długi weekend z Kolejami Śląskimi

Z okazji długiego weekendu Koleje Śląskie po raz kolejny wydłużają ważność niektórych biletów.

Z okazji długiego weekendu Koleje Śląskie po raz kolejny wydłużają ważność niektórych biletów.

W ramach długiego weekendu przewoźnik nie tylko po raz kolejny pojedzie do Zakopanego, ale również rozszerza okres obowiązywania biletów dla turystów. Podobnie jak podczas majówki, tak i tym razem dłużej będą obowiązywać bilety Silesia Weekend i Śląskie dla Rodziny – Karta Dużej Rodziny.

Pierwszy z nich będzie ważny od godz. 18:00 w środę (14 czerwca) do godz. 6:00 w poniedziałek (19 czerwca). Drugi natomiast będzie obowiązywać od godz. 14:00 w środę (14 czerwca) do godz. 24:00 w niedzielę (18 czerwca).Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.