TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dlaczego podróżujesz pociągiem? PKP Intercity pytają pasażerów
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.10.2018 12:23:29
Dlaczego podróżujesz pociągiem? PKP Intercity pytają pasażerów

Bezpieczeństwo, wygoda, szybkość – to jedne z tysięcy powodów, dla których Polacy wybierają PKP Intercity. A dlaczego Ty wybierasz się w podróż pociągiem?

Bezpieczeństwo, wygoda, szybkość – to jedne z tysięcy powodów, dla których Polacy wybierają PKP Intercity. A dlaczego Ty wybierasz się w podróż pociągiem?

PKP Intercity właśnie udostępniło ankietę, w której pyta pasażerów o ich motywy do podróżowania koleją. Między styczniem a sierpniem 2018 roku z usług PKP Intercity skorzystało już 31 mln osób! Podróżują dosłownie wszyscy. Rodziny z dziećmi, seniorzy, studenci czy biznesmeni. Dane pozyskane przez PKP Intercity wskazują, że przedstawiciele wielu grup coraz częściej decydują się na przejazd pociągiem.

PKP Intercity pragnie poznać Twoją opinię o przejazdach koleją i dowiedzieć się co sprawia, że wybierasz pociąg. Ankieta nawiązuje do kampanii PKP Intercity "Tysiące powodów do podróżowania". Znajdują się w niej pytania skierowane do wszystkich, którzy w ciągu ostatniego roku odbyli podróż składami PKP Intercity, prywatnie lub zawodowo. Kwestionariusz dostępny jest na stronie: http://powodydopodrozy.badanie.net/, a jego wypełnienie zajmie dosłownie 5 minut.

PKP Intercity zapraszają do udziału w ankiecie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
pasażer
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.