TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dalsze zmiany w kursowaniu pociągów lotniskowych w Warszawie
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.03.2020 13:45:36
Dalsze zmiany w kursowaniu pociągów lotniskowych w Warszawie

Z powodu uruchomienia przez PKP Intercity specjalnych pociągów ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina, do 5 kwietnia, codziennie w godz. 16.15 – 18.30 wszystkie pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej linii S2 i S3 oraz Kolei Mazowieckich linii RL będą kursowały w skróconej relacji.

Z powodu uruchomienia przez PKP Intercity specjalnych pociągów ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina, do 5 kwietnia, codziennie w godz. 16.15 – 18.30 wszystkie pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej linii S2 i S3 oraz Kolei Mazowieckich linii RL będą kursowały w skróconej relacji, wyłącznie do i ze stacji Warszawa Służewiec.

Na odcinku Warszawa Służewiec – Warszawa Lotnisko Chopina w godz. 16.00 – 19.00 jeżdżą autobusy zastępcze: Lotnisko Chopina – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – PKP Służewiec (przystanek zlokalizowany na wiadukcie nad linią kolejową).

Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM-ZTM w pociągach SKM i KM na odcinku Warszawa Służewiec – Warszawa Wschodnia. Dodatkowo bilety KM ważne są w autobusach linii 175 na odcinku Lotnisko Chopina – Centrum, linii 188 na odcinku Lotnisko Chopina – Metro Politechnika oraz w zastępczej linii autobusowej na całej trasie.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lotnisko
Warszawa
linia