TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Czysto w Dartach, Flirtach i wagonach
InfoRail.pl - Opublikowano: 14.07.2017 11:09:19 5 komentarzy
Czysto w Dartach, Flirtach i wagonach

Informacja o brudnych Pendolino spotkała się z wyjątkowo ożywioną reakcją naszych Czytelników. Dostaliśmy od Was zdjęcia innych pociągów PKP Intercity. Jak się okazuje wypowiadacie się o nich bardzo pozytywnie.

Większość z Was uważa, że pociągi PKP Intercity są czyste. My również przychylamy się do tej tezy. Nie twierdzimy wcale, że w składach przewoźnika jest brudno. Wręcz przeciwnie. Z naszych doświadczeń, wcale nie takich małych, możemy spokojnie wysnuć tezę, że jest czysto! Jej potwierdzeniem niech będą zdjęcia, które dostaliśmy.

Tym bardziej dziwi brudna tapicerka i wykładzina w pociągach EIP. Być może jej dobór nie był jednak trafiony i kolor niebieski (ale nie tylko) lepiej sprawdza się niż zieleń? A może, jak sugerował jeden z naszych Czytelników, wystarczy zwykłe pranie?Sprawdź też:
PKP Intercity
wagon
Dart
Flirt
 • KB1 – 14.07.2017

  w Dartach czysto poza WC. Niestety za płytka umywalka daje się we znaki.

 • Bravik – 14.07.2017

  To co , pasażerowie brudzą tylko w Pendolino, w innych pociągach zachowują się jak dżentelmeni ? Naciągane i to mocno

 • Hanaoka – 14.07.2017

  Też w I klasie na tapicercę w Pendolino widac slady po przejściach. Osobnym problemem jest znalezienie W Pendolino
  Sprawnego gniazdka, większość jest"rozkalibrowana"i ciągle rozlicza ładowanie. Ciekawe że np. w czeskich wagonach wszystkie gniazdka są sprawne?

 • Mpkl – 16.07.2017

  Częste wyłączanie gniazdek w Pendo linowa związane jest z częstszymi wyłączeniami podstacji przez te mocne pojazdy.

 • Damian – 18.07.2017

  A czy ktoś kiedykolwiek widział aby na grupie ktoś prał tapicerkę na fotelach , mają odkurzacze wodne na staniu ale to praca czasochłonna i w ogóle tak więc zawsze będzie syf do zmiany tapicerki.

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.