TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Czysto w Dartach, Flirtach i wagonach
InfoRail.pl - Opublikowano: 14.07.2017 11:09:19 5 komentarzy
Czysto w Dartach, Flirtach i wagonach

Informacja o brudnych Pendolino spotkała się z wyjątkowo ożywioną reakcją naszych Czytelników. Dostaliśmy od Was zdjęcia innych pociągów PKP Intercity. Jak się okazuje wypowiadacie się o nich bardzo pozytywnie.

Informacja o brudnych Pendolino spotkała się z wyjątkowo ożywioną reakcją naszych Czytelników. Dostaliśmy od Was zdjęcia innych pociągów PKP Intercity. Jak się okazuje wypowiadacie się o nich bardzo pozytywnie.

Większość z Was uważa, że pociągi PKP Intercity są czyste. My również przychylamy się do tej tezy. Nie twierdzimy wcale, że w składach przewoźnika jest brudno. Wręcz przeciwnie. Z naszych doświadczeń, wcale nie takich małych, możemy spokojnie wysnuć tezę, że jest czysto! Jej potwierdzeniem niech będą zdjęcia, które dostaliśmy.

Tym bardziej dziwi brudna tapicerka i wykładzina w pociągach EIP. Być może jej dobór nie był jednak trafiony i kolor niebieski (ale nie tylko) lepiej sprawdza się niż zieleń? A może, jak sugerował jeden z naszych Czytelników, wystarczy zwykłe pranie?Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
wagon
Dart
Flirt
 • KB1 – 14.07.2017

  w Dartach czysto poza WC. Niestety za płytka umywalka daje się we znaki.

 • Bravik – 14.07.2017

  To co , pasażerowie brudzą tylko w Pendolino, w innych pociągach zachowują się jak dżentelmeni ? Naciągane i to mocno

 • Hanaoka – 14.07.2017

  Też w I klasie na tapicercę w Pendolino widac slady po przejściach. Osobnym problemem jest znalezienie W PendolinoSprawnego gniazdka, większość jest"rozkalibrowana"i ciągle rozlicza ładowanie. Ciekawe że np. w czeskich wagonach wszystkie gniazdka są sprawne?

 • Mpkl – 16.07.2017

  Częste wyłączanie gniazdek w Pendo linowa związane jest z częstszymi wyłączeniami podstacji przez te mocne pojazdy.

 • Damian – 18.07.2017

  A czy ktoś kiedykolwiek widział aby na grupie ktoś prał tapicerkę na fotelach , mają odkurzacze wodne na staniu ale to praca czasochłonna i w ogóle tak więc zawsze będzie syf do zmiany tapicerki.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.