TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Czwarty VT628 w Arriva Polska
InfoRail.pl - Opublikowano: 29.10.2018 18:39:58
Czwarty VT628 w Arriva Polska (foto: Arriva)

Flotę pojazdów kolejowych Arriva powiększył kolejny pojazd serii VT628 – poinformował dziś przewoźnika.

Flotę pojazdów kolejowych Arriva powiększył kolejny pojazd serii VT628 – poinformował dziś przewoźnika.

To czwarty pojazd, mający numer inwentarzowy 657. Arriva podała, że jednostka wzmocni jej park taborowy. Możliwe jest także wynajęcie tej jednostki przez innych przewoźników. Jak podaje Arriva obecnie jednostka przechodzi gruntowny przegląd, który w całości przeprowadzany jest przez jej Dział Techniczny, aby później trafić do eksploatacji.

Wcześniej jednostka kursowała w barwach DB Regio. Przypomnijmy, że Arriva jest częścią koncernu Deutsche Bahn, stąd posiłki z Niemiec.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Arriva
VT628
DB Regio
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.