TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Coraz więcej pasażerów pociągów Allegro
InfoRail.pl - Opublikowano: 13.01.2020 12:45:44
Coraz więcej pasażerów pociągów Allegro

W 2019 roku z pociągów Allegro skorzystało 557,2 tys. pasażerów, czyli o 15,7% więcej niż w 2018 r.

W 2019 roku z pociągów Allegro skorzystało 557,2 tys. pasażerów, czyli o 15,7% więcej niż w 2018 r.

Jak podały RŻD w grudniu 2019 roku przewiozły one 46 tys. pasażerów, co oznacza wzrost o 15,3% w porównaniu do grudnia 2018 roku.

Od uruchomienia międzynarodowej usługi szybkich połączeń między Petersburgiem a Helsinkami 12 grudnia 2010 roku pociągami Allegro przewieziono już ponad 3,8 miliona osób.

Zwiększeniu atrakcyjności pociągów Allegro dla pasażerów sprzyjały elastyczne taryfy i działania marketingowe. W dni, w których zapotrzebowanie na miejsca rosło połączenia były obsługiwane wzmocnionymi o dodatkowy skład pociągami. Ponadto w 2019 roku zakończono modernizację wszystkich pociągów Allegro, aby zwiększyć komfort pasażerów.

Udział szybkich pociągów Allegro stanowi około 86% całkowitego ruchu w ruchu rosyjsko-fińskim.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
RŻD
Rosja
Finlandia
Allegro
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.