TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Co słychać w Kolejach Dolnośląskich? Opowiada Prezes [FILM]
TV REGIONALNE InfoRail.pl - Opublikowano: 16.03.2017 09:42:45 6 komentarzy
Co słychać w Kolejach Dolnośląskich?

Prezes Kolei Dolnośląskich Piotr Rachwalski opowiada o planach i nowym taborze przewoźnika w TV Regionalna. Zobaczcie.

Prezes Kolei Dolnośląskich Piotr Rachwalski opowiada o planach i nowym taborze przewoźnika w TV Regionalna. Zobaczcie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
 • gutek – 16.03.2017

  bajki prezesa- podróżujących jest tyle samo no może ciut więcej co w latach poprzednich ale wejście KD na trasy gdzie jezdziły poc PR sprawiło w większej ilości przewiezionych pasażerów przez tę kolej.

 • TommyMasta – 24.03.2017

  Z moich obserwacji wynika, że pasażerów na trasie Legnica-Wrocław jeździ wyraźnie więcej niż jeszcze w 4 lata temu, kiedy to pojawiły się pierwsze Impulsy. Jeżdżę tą linią codziennie.

 • woj-tek – 24.03.2017

  "podróżujących jest tyle samo no może ciut więcej" - to się chłopie zdecyduj, czy tyle samo czy więcej. Wystarczy porównać ile jeździło par pociągów na trasie Legnica - Wrocław - Legnica za PR i ile jeździ obecnie.

 • Tomasz – 26.03.2017

  @woj-tek: Jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Trollujesz na RK, widać teraz przylazłeś tutaj. To że jest więcej par pociągów nie oznacza, że jest więcej pasażerów. Średnie zapełnienie pociągów obecnie jest mniejsze niż dawniej, o czym świadczy fakt, że dawniej jeździły składy wagonowe, później EN71 i EN57, a teraz Impulsy krótsze nawet od kibli. A więc realnie liczba pasażerów w pociągach spadła.

 • abc – 26.03.2017

  Co słychać w Kolejach Dolnośląskich? Ano na przykład likwidują pociągi ze Szklarskiej Poreby do Liberca, na temat czego huczą media (szczególnie czeskie). Tymczasem na swoim profilu facebookowym KD nawet nie zająknęły się na ten temat (mimo że chyba winne są wyjaśnień swoim fanom, co nie?). Zamiast tego co drugi dzień jaranie się Pociągiem do Kultury z Wroclawia do Berlina. Propaganda w KD nadal działa świetnie, o FAKTYCZNYCH działaniach tej spółki od niej samej się jednak nie dowiemy, a tylko z zewnętrznych źródeł.

 • konrad – 10.04.2017

  kowary dworezc glowny upadek poliskiei kolei gnmina bardzio zabiega lkiwadcie towsrskia pkp plk tlk mliczy remoty tory pkp weeknde dreznowy na 3 stacie karkkszach peron mosty

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!