TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ciężarówka pod pociągiem. Szkody wycenione na 120 tys. euro!
InfoRail.pl - Opublikowano: 16.07.2019 15:30:08
Ciężarówka pod pociągiem. Szkody wycenione na 120 tys. euro! (foto: Policja SR)

W poniedziałek 15 lipca przed godziną ósmą rano pod pociąg pasażerski wjechała ciężarówka. Do zdarzenia doszło na przejeździe w Dolnych Krškanach.

W poniedziałek 15 lipca przed godziną ósmą rano pod pociąg pasażerski wjechała ciężarówka. Do zdarzenia doszło na przejeździe w Dolnych Krškanach na Słowacji.

Pociąg przejechał pchając ciężarówkę około 100 m. 42-letni kierowca prawdopodobnie wjechał na przejazd mimo czerwonego światła.

Kierowca ciężarówki został ranny w wypadku, w pociągu nie było poszkodowanych. Szkody materialne przekroczyły 120 tysięcy euro.

Okoliczności i wina w tym wypadku drogowym są przedmiotem dochodzeń policji. Oba pojazdy czeka prawdopodobnie kasacja.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Słowacja
wypadek
Policja
przejazd kolejowy
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.