TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Chciał wykoleić pociąg. Został zatrzymany
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 05.12.2018 23:06:11 1 komentarz
zdjęcie ilustracyjne (źródło: wikipedia/Ciacho5, lic. CC BY-SA 4.0)

41-letniego mężczyznę, który próbował doprowadzić do katastrofy kolejowej, zatrzymali policjanci z Andrychowa (Małopolskie) – podał rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń. Okazało się, że lista przestępstw zatrzymanego 41-latka jest dłuższa. Grozi mu 8 lat więzienia.

41-letniego mężczyznę, który próbował doprowadzić do katastrofy kolejowej, zatrzymali policjanci z Andrychowa (Małopolskie) – podał rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń. Okazało się, że lista przestępstw zatrzymanego 41-latka jest dłuższa. Grozi mu 8 lat więzienia.

Mężczyzna, mieszkaniec Bulowic, w ubiegłym tygodniu w przy niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Andrychowie położył na torach plecak, rower i inne przedmioty. "Pomimo iż pociąg potrącił przeszkodę, nikomu nic się nie stało. Sprawca uciekł wówczas z miejsca zdarzenia. Andrychowscy kryminalni ustalili jego tożsamość i zatrzymali" – powiedział Gleń.

Okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu więcej przestępstw. "Z początkiem sierpnia porysował samochód w Andrychowie, a miesiąc później w Bulowicach przeciął przewody elektryczne i instalacyjne w ciągniku rolniczymi, który stał na prywatnej posesji. W połowie listopada w Andrychowie naruszył nietykalność cielesną przypadkowo napotkanej kobiety. Kierował też groźby karalne wobec członków swej rodziny" – powiedział rzecznik małopolskiej policji.

Podejrzany usłyszał już pięć zarzutów. Do znacznej części się przyznał. Sebastian Gleń powiedział, że za przestępstwa, których się dopuścił, grozi mu nawet 8 lat więzienia.

Bulowiczanin został oddany pod dozór policyjny.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Małopolska
  • DarekP – 06.12.2018

    Biedak szuka ciepłego lokum na zimę, a tu nic, ciągle go wypuszczali. Ale znalazł lepszy sposób, który mu może zagwarantować nawet kilka zim na koszt państwa w ciepłej celi.Co gorsza, to wcale nie musi być żart.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.