TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Celejewski myśli o wspólnym bilecie kolejowo-samolotowym
INFORAIL - Opublikowano: 30.11.2015 09:18:56
Celejewski myśli o wspólnym bilecie kolejowo-samolotowym (foto: PKP IC)

W LOT chce w przyszłości współpracować z PKP Intercity ? powiedział PAP p.o. prezesa LOT-u Marcin Celejewski.

W LOT chce w przyszłości współpracować z PKP Intercity ? powiedział PAP p.o. prezesa LOT-u Marcin Celejewski. Dodajmy były szef kolejowego przewoźnika. Chodziłoby mianowicie o wprowadzenie jednego biletu lotniczo-kolejowego. "Współpraca z PKP Intercity w naturalny sposób wzmocniłaby hub w Warszawie. Mamy wiele miast gdzie samoloty nie lądują, albo oferta innych przewoźników nie jest wystarczająca, ale są one połączone ze stolicą siecią kolejową. Taka współpraca pozwoli obu przewoźnikom dotrzeć do nowego segmentu rynku, podnieść jakość podróży" ? powiedział Marcin Celejewski.

Na razie nie znamy szczegółów takiej oferty, jak wspomniał szef LOT-u to melodia przyszłości. Pomysł jest jednak ciekawy i warty rozważenia, także ze strony kolejarzy. Pytanie tylko, czy szefowie i LOT-u i PKP Intercity zdążą wprowadzić go w życie. Według nieoficjalnych informacji już wkrótce ze swoimi stanowiskami mają niestety pożegnać się i Marcin Celejewski i Prezes PKP Intercity Jacek Leonkiewicz.

Więcej o planach LOT-u w InfoAir.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
LOT
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.