TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Byk w historycznym malowaniu przyjedzie ze Szczecina do Warszawy
InfoRail.pl - Opublikowano: 16.08.2019 11:56:11
Byk w historycznym malowaniu przyjedzie ze Szczecina do Warszawy (foto: PKP CARGO/Kamil Sikora)

PKP CARGO informuje o jeszcze jednej niespodziance związanej z sobotnią prezentacją SM42-350.

PKP CARGO informuje o jeszcze jednej niespodziance związanej z sobotnią prezentacją SM42-350.

Do spalinówki dołączy nie tylko EP05-23 z PKP Intercity, ale także ET22-676 z Zachodniego Zakładu PKP CARGO, która w maju br. otrzymała oliwkowo-zielone barwy. Będzie to okazja dla tych fanów kolei, którzy w maju nie mogli wybrać się na prezentację do Szczecina – podaje przewoźnik.

Przypomnijmy, że prezentacja odbędzie się w sobotę, 17 sierpnia, w godz. 11.00-15.00 na terenie Centralnego Zakładu PKP CARGO S.A. w Warszawie, przy ul. Przyce 17. Chętni będą mieli możliwość zwiedzenia zakładu z przewodnikiem. Wstęp wolny.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP CARGO
lokomotywa
SM42
ET22
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.