TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bombardier potrzebował 300 dni na zbudowanie pociągu dla OEBB
InfoRail.pl - Opublikowano: 20.04.2018 11:10:15
Bombardier potrzebował 300 dni na zbudowanie pociągu dla OEBB (foto: BT)

Bombardier Transportation poinformował, że potrzebował zaledwie 300 dni (od podpisania kontraktu) na zbudowanie pierwszego pociągu OEBB CityJet Talent 3.

Bombardier Transportation poinformował, że potrzebował zaledwie 300 dni (od podpisania kontraktu) na zbudowanie pierwszego pociągu OEBB CityJet Talent 3.

Skład właśnie wszedł w fazę testów. Docelowo zostanie przeznaczony dla austriackiego regionu Vorarlberg wszedł w fazę testów. W sumie 21 takich pociągów o ciekawym wystroju wnętrz, nawiązujących do lokalnych potrzeb zostanie dostarczonych w celu zwiększenia zdolności i komfortu podróżowania pasażerów w austriackim regionie Vorarlberg.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bombardier
Austria
CityJet
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.