TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bombardier ponownie razem z Hitachi
InfoRail.pl - Opublikowano: 04.07.2018 10:43:48
Bombardier ponownie razem z Hitachi

Bombardier i Hitachi Rail chcą złożyć wspólną ofertę przetargową na dostawę szybkich pociągów dla Wielkiej Brytanii.

Bombardier i Hitachi Rail chcą złożyć wspólną ofertę przetargową na dostawę szybkich pociągów dla Wielkiej Brytanii.

Nie jest to pierwszy wspólny projekt obu producentów. Wspólnie dostarczali jedne z najszybszych pociągów w Europie. Dla włoskich kolei Trenitalia konsorcjum budowało składy ETR 1000.

Teraz obie firmy chcą zaoferować pociągi dla HS2 w Wielkiej Brytanii. Jak zapewniają będzie to jeden z najbardziej wymagających, ale i ekscytujących projektów transportowych w Europie. Pociągi mają połączyć 8 największych miast w Wielkiej Brytanii, zwiększając przepustowość, zapewniając większy komfort, szybsze podróże i przyczyniając się jednocześnie do poprawy jakości życia.

Zamówienie z Wielkiej Brytanii obejmuje 54 pociągów. Jego wartość to 2,75 mld funtów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bombardier
Hitachi
KDP
Wielka Brytania
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.