TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilety Przewozów Regionalnych w e-podróżnik.pl
TransInfo.pl - Opublikowano: 27.06.2018 13:41:48
Bilety Przewozów Regionalnych w e-podróżnik.pl

Przewozy Regionalne wprowadziły kolejny mobilny kanał sprzedaży biletów - poprzez aplikację e-podróżnik.pl

Przewozy Regionalne wprowadziły kolejny mobilny kanał sprzedaży biletów - poprzez aplikację e-podróżnik.pl

Aplikacja mobilna e-podróżnik.pl to kolejny kanał sprzedaży, w którym dostępne będą bilety jednorazowe i okresowe na pociągi przewoźnika. To nowe udogodnienie w planowaniu podróży oferujące zakup biletów poprzez np. telefon komórkowy i okazanie go w trakcie kontroli na ekranie urządzenia. Realizacja strategii rozbudowy tradycyjnych i mobilnych punktów sprzedaży wpływa na powszechność oferty przewoźnika.

– Tak jak zapowiadaliśmy, realizujemy oczekiwania naszych pasażerów, o które oparliśmy naszą strategię rozwoju sieci sprzedaży. Dzięki temu dzisiaj do kanałów dystrybucji atrakcyjnej oferty POLREGIO dołączył kolejny, czyli aplikacja na urządzenia mobilne e-podróżnik.pl. Dajemy naszym pasażerom szeroki wybór możliwości zakupu biletów, co spotyka się z ich dużym zadowoleniem – powiedziała Anna Lenarczyk, Członek Zarządu Spółki Przewozy Regionalne.

– Ceny biletów POLREGIO, dostępnych w aplikacji e-podróżnik.pl, uwzględniają wszystkie promocje i zniżki oferowane przez przewoźnika. Bilety można łatwo i bezpiecznie kupić płacąc kartą, przelewem bądź przedpłaconą skarbonką. Pasażerowie mogą także w ramach jednej transakcji kupować bilety na połączenia kolejowe i autobusowe – tłumaczy Aleksandra Markowska, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży z e-podróżnik.pl.

Aplikacja e-podróżnik.pl jest całkowicie darmowa, posiada wszystkie funkcjonalności, z jakich można skorzystać w serwisie internetowym e-podróżnik.pl oraz zapamiętuje ostatnie wyszukiwania, a także pozwala na zapisanie ulubionych tras. Użytkownicy nie muszą posiadać konta, aby wyszukiwać połączenia oraz tabliczki przystankowe. Co więcej, konto użytkowników w aplikacji jest w pełni zintegrowane z kontem w serwisie e-podróżnik.pl.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
bilet