TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilety Przewozów Regionalnych w e-podróżnik.pl
TransInfo.pl - Opublikowano: 27.06.2018 13:41:48
Bilety Przewozów Regionalnych w e-podróżnik.pl

Przewozy Regionalne wprowadziły kolejny mobilny kanał sprzedaży biletów - poprzez aplikację e-podróżnik.pl

Przewozy Regionalne wprowadziły kolejny mobilny kanał sprzedaży biletów - poprzez aplikację e-podróżnik.pl

Aplikacja mobilna e-podróżnik.pl to kolejny kanał sprzedaży, w którym dostępne będą bilety jednorazowe i okresowe na pociągi przewoźnika. To nowe udogodnienie w planowaniu podróży oferujące zakup biletów poprzez np. telefon komórkowy i okazanie go w trakcie kontroli na ekranie urządzenia. Realizacja strategii rozbudowy tradycyjnych i mobilnych punktów sprzedaży wpływa na powszechność oferty przewoźnika.

– Tak jak zapowiadaliśmy, realizujemy oczekiwania naszych pasażerów, o które oparliśmy naszą strategię rozwoju sieci sprzedaży. Dzięki temu dzisiaj do kanałów dystrybucji atrakcyjnej oferty POLREGIO dołączył kolejny, czyli aplikacja na urządzenia mobilne e-podróżnik.pl. Dajemy naszym pasażerom szeroki wybór możliwości zakupu biletów, co spotyka się z ich dużym zadowoleniem – powiedziała Anna Lenarczyk, Członek Zarządu Spółki Przewozy Regionalne.

– Ceny biletów POLREGIO, dostępnych w aplikacji e-podróżnik.pl, uwzględniają wszystkie promocje i zniżki oferowane przez przewoźnika. Bilety można łatwo i bezpiecznie kupić płacąc kartą, przelewem bądź przedpłaconą skarbonką. Pasażerowie mogą także w ramach jednej transakcji kupować bilety na połączenia kolejowe i autobusowe – tłumaczy Aleksandra Markowska, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży z e-podróżnik.pl.

Aplikacja e-podróżnik.pl jest całkowicie darmowa, posiada wszystkie funkcjonalności, z jakich można skorzystać w serwisie internetowym e-podróżnik.pl oraz zapamiętuje ostatnie wyszukiwania, a także pozwala na zapisanie ulubionych tras. Użytkownicy nie muszą posiadać konta, aby wyszukiwać połączenia oraz tabliczki przystankowe. Co więcej, konto użytkowników w aplikacji jest w pełni zintegrowane z kontem w serwisie e-podróżnik.pl.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.