TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilety Przewozów Regionalnych na e-podróżniku
InfoRail.pl - Opublikowano: 01.06.2017 16:04:09
Bilety Przewozów Regionalnych na e-podróżniku (źródło: PR)

Od 1 czerwca br. na e-podróżnik.pl można wyszukać połączenia i kupić bilet online na pociągi Przewozów Regionalnych.

Od 1 czerwca br. na e-podróżnik.pl można wyszukać połączenia i kupić bilet online na pociągi Przewozów Regionalnych.

Dostępna w serwisie oferta to efekt umowy o współpracy podpisanej między spółką Teroplan – właścicielem ogólnopolskiej wyszukiwarki e-podróżnik.pl i Przewozami Regionalnymi.

Serwis e-podróżnik.pl to wyszukiwarka połączeń, która przeszukuje rozkłady jazdy ponad 1000 polskich i zagranicznych firm przewozowych. Swoim użytkownikom udostępnia także bilety blisko 300 przewoźników autobusowych i kolejowych, w tym także na podróże na trasach międzynarodowych.

Teraz osoby korzystające z portalu będą mogły kupować bilety online na połączenia kolejowe realizowane przez Przewozy Regionalne. Pasażerowie mogą skorzystać z ponad 1800 stacji, na których zatrzymują się pociągi największego pasażerskiego przewoźnika kolejowego.

Możliwość zakupu biletu na portalu e-podróżnik.pl to kolejne udogodnienie dla naszych pasażerów. Chcemy integrować publiczny transport pasażerski, stąd współpracujemy z coraz większą liczbą przewoźników – nie tylko kolejowych, ale też autobusowych i miejskich. Rozpoczęcie sprzedaży naszych biletów na kolejnej platformie doskonale wpisuje się w nasz nowy model funkcjonowania. Chcemy, aby jak najwięcej Polaków, także tych, którzy mieszkają nieco dalej od tras kolejowych, mogło korzystać z naszej rozbudowanej siatki połączeń – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Prezes Przewozów Regionalnych.

Współpraca z POLREGIO to prawdziwy krok milowy w zakresie poszerzenia oferty kolejowej dostępnej na e-podróżnik.pl. To przede wszystkim wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w łatwy sposób będą mogli zaplanować swoją podróż, także tę z przesiadkami na inne środki transportu. Dzięki szerokiej ofercie połączeń kolejowych i autobusowych portal umożliwi im wybranie optymalnego połączenia oraz zakup biletów online w atrakcyjnych cenach – stwierdził Andrzej Soroczyński, prezes firmy Teroplan.

e-podróżnik.pl jako jedyna wyszukiwarka w Polsce pokazuje połączenia z dowolną liczbą przesiadek, między różnego typu środkami transportu. Oferuje także pasażerom możliwość zakupu biletów zintegrowanych – jednego biletu na połączenia kolejowo-autobusowe oraz na połączenia skomunikowane i jednego biletu na połączenia autobusowe z przesiadką.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
bilet