TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilety PKP SKM do kupienia przez Internet
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.04.2017 10:25:57 1 komentarz
Bilety PKP SKM do kupienia przez Internet

Od wtorku, 18 kwietnia firma Astarium rozpoczęła agencyjną sprzedaż biletów na pociągi uruchamiane przez PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście.

Od wtorku, 18 kwietnia firma Astarium rozpoczęła agencyjną sprzedaż biletów na pociągi uruchamiane przez PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście.

Bilety można nabyć poprzez dedykowaną stronę internetową https://bilety.skm.pkp.pl.

Przewoźnik podpowiada, że bilet można zapisać na urządzeniach mobilnych lub wydrukować na domowej drukarce. Nowoczesny portal stawia na intuicyjną nawigację i łatwość obsługi. Podróżni będą mogli zakupić zarówno bilety jednorazowe jak i okresowe, przy uwzględnieniu wszystkich ulg ustawowych i handlowych.

Dedykowana strona internetowa pozwala zakupić bilet z 30 dniowym wyprzedzeniem i jest prowadzona w 3 językach: polskim, angielskim oraz niemieckim.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP SKM
bilet
  • Ju – 19.04.2017

    Brawo koleo.pl

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.