TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilety PKP SKM do kupienia przez Internet
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.04.2017 10:25:57 1 komentarz
Bilety PKP SKM do kupienia przez Internet

Od wtorku, 18 kwietnia firma Astarium rozpoczęła agencyjną sprzedaż biletów na pociągi uruchamiane przez PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście.

Bilety można nabyć poprzez dedykowaną stronę internetową https://bilety.skm.pkp.pl.

Przewoźnik podpowiada, że bilet można zapisać na urządzeniach mobilnych lub wydrukować na domowej drukarce. Nowoczesny portal stawia na intuicyjną nawigację i łatwość obsługi. Podróżni będą mogli zakupić zarówno bilety jednorazowe jak i okresowe, przy uwzględnieniu wszystkich ulg ustawowych i handlowych.

Dedykowana strona internetowa pozwala zakupić bilet z 30 dniowym wyprzedzeniem i jest prowadzona w 3 językach: polskim, angielskim oraz niemieckim.Sprawdź też:
PKP SKM
bilet
  • Ju – 19.04.2017

    Brawo koleo.pl

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.