TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Biletowa promocja w Air France KLM
InfoAir.pl - Opublikowano: 28.08.2018 10:48:48
Biletowa promocja w Air France KLM

Tradycyjnie pod koniec lata ruszyła wielka akcja wyprzedażowa w Air France KLM, która jest jedną z dwóch największych promocji cenowych w roku.

Tradycyjnie pod koniec lata ruszyła wielka akcja wyprzedażowa w Air France KLM, która jest jedną z dwóch największych promocji cenowych w roku.

Taniej polecimy do ponad 130 miast na 5 kontynentach, a loty do wielu popularnych miejsc są jeszcze tańsze niż rok temu. Wśród promocji znajdziemy zarówno poszukiwane, turystyczne miejsca, jak też kierunki poza utartym szlakiem i nowe destynacje w siatce Air France KLM. Dzięki nowym połączeniom lotniczym z Polski, nasze podróże możemy wygodnie rozpocząć z Warszawy, Krakowa, Gdańska oraz Wrocławia, skąd Air France uruchomił loty w maju tego roku.

  • Tańsze bilety możemy kupić już od dziś - 28 sierpnia  - dokonując rezerwacji przez internet na airfrance.pl lub klm.pl.

  • Promocja potrwa do 10 września b.r., ale oczywiście im wcześniej rozpoczniemy polowanie na okazje, tym większa szansa na najniższą cenę i więcej terminów do wyboru.

  • Ceny promocyjne dotyczą podróży od 1 września, aż do czerwca przyszłego roku.

  • Wzorem lat ubiegłych wyprzedażowych okazji w KLM należy szukać pod hasłem "Dream Deals", a w Air France jako "Oh La La!".


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Air France
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.