TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilet wycieczkowy Kolei Mazowieckich ważny od 14 do 18 czerwca
KOLEJE MAZOWIECKIE InfoRail.pl - Opublikowano: 13.06.2017 14:19:03
Bilet wycieczkowy Kolei Mazowieckich ważny od 14 do 18 czerwca

Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. informuje, że przy przejazdach na podstawie biletów wycieczkowych w pociągach uruchamianych przez Koleje Mazowieckie, dzień 16 czerwca 2017 r. należy traktować jako dzień wolny od pracy.

Oznacza to, że oferta bilet wycieczkowy obowiązuje w terminie od 14 czerwca 2017 r. (środa) od godz. 18:00 do 18 czerwca 2017 r. (niedziela) do godz. 24:00.

Na podstawie biletu wycieczkowego będzie można korzystać z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich w relacji do 200 km. Termin ważności biletu wycieczkowego "tam" lub "tam i z powrotem" (bez względu na odległość) wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24.00 terminu ważności biletu.Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
bilet

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.