TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilet PKP Intercity z przesiadką do kupienia w Internecie!
InfoRail.pl - Opublikowano: 20.11.2017 13:40:54 1 komentarz
Bilet PKP Intercity z przesiadką do kupienia w Internecie!

Stało się. Od dziś, 20 listopada 2017 roku, istnieje możliwość zakupu biletu na przejazd pociągami PKP Intercity z przesiadką.

Stało się. Od dziś, 20 listopada 2017 roku, istnieje możliwość zakupu biletu na przejazd pociągami PKP Intercity z przesiadką.

Takie bilety są dostępne dla pasażerów od około godziny 12. System nie działa jednak jeszcze doskonale. Dostaliśmy sygnał, że część pociągów nie jest jeszcze wprowadzona w system i na przejazd nimi nie można jeszcze kupić biletów.

W regulaminie czytamy, że "Bilet internetowy z przesiadką można nabyć pod warunkiem, ze przejazd jest realizowany na łączących się ze sobą odcinkach:
1) maksymalnie dwoma pociągami tej samej lub różnych kategorii pociągów,
2) wyłącznie w wagonie z miejscami do siedzenia (z wyłączeniem przedziałów menedżerskich),
3) bez zmiany klasy wagonu.
Łącznie z biletem można nabyć bilet na przewóz rzeczy, roweru, psa.".

Trzeba również pamiętać, że system PKP Intercity sprzedaje bilety tylko i wyłącznie na pociągi tego przewoźnika. Nadal nie można kupować tzw. "wspólnego biletu Prezesa Mamińskiego". Ten dostępny jest tylko w kasach. Ta oferta obejmuje możliwość skorzystania z połączeń PKP Intercity, a także Przewozów Regionalnych i PKP SKM w Trójmieście. Kiedy taki bilet kupimy przez Internet. Pierwotnie miał on być dostępny we wrześniu br. Mamy już 20 listopada, a sprzedaż nadal nie ruszyła. I nie wiadomo kiedy ruszy.

Wracając jeszcze do systemu przesiadkowego PKP Intercity. Przez Internet nie ma możliwości zakupu biletu z przesiadką na więcej niż 2 odcinki. Takie bilety kupicie tylko w kasach.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
bilet
  • king – 21.11.2017

    Drugą przesiadkę za 10 lat wprowadzą.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.