TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilet PKP Intercity z przesiadką do kupienia w Internecie!
InfoRail.pl - Opublikowano: 20.11.2017 13:40:54 1 komentarz
Bilet PKP Intercity z przesiadką do kupienia w Internecie!

Stało się. Od dziś, 20 listopada 2017 roku, istnieje możliwość zakupu biletu na przejazd pociągami PKP Intercity z przesiadką.

Stało się. Od dziś, 20 listopada 2017 roku, istnieje możliwość zakupu biletu na przejazd pociągami PKP Intercity z przesiadką.

Takie bilety są dostępne dla pasażerów od około godziny 12. System nie działa jednak jeszcze doskonale. Dostaliśmy sygnał, że część pociągów nie jest jeszcze wprowadzona w system i na przejazd nimi nie można jeszcze kupić biletów.

W regulaminie czytamy, że "Bilet internetowy z przesiadką można nabyć pod warunkiem, ze przejazd jest realizowany na łączących się ze sobą odcinkach:
1) maksymalnie dwoma pociągami tej samej lub różnych kategorii pociągów,
2) wyłącznie w wagonie z miejscami do siedzenia (z wyłączeniem przedziałów menedżerskich),
3) bez zmiany klasy wagonu.
Łącznie z biletem można nabyć bilet na przewóz rzeczy, roweru, psa.".

Trzeba również pamiętać, że system PKP Intercity sprzedaje bilety tylko i wyłącznie na pociągi tego przewoźnika. Nadal nie można kupować tzw. "wspólnego biletu Prezesa Mamińskiego". Ten dostępny jest tylko w kasach. Ta oferta obejmuje możliwość skorzystania z połączeń PKP Intercity, a także Przewozów Regionalnych i PKP SKM w Trójmieście. Kiedy taki bilet kupimy przez Internet. Pierwotnie miał on być dostępny we wrześniu br. Mamy już 20 listopada, a sprzedaż nadal nie ruszyła. I nie wiadomo kiedy ruszy.

Wracając jeszcze do systemu przesiadkowego PKP Intercity. Przez Internet nie ma możliwości zakupu biletu z przesiadką na więcej niż 2 odcinki. Takie bilety kupicie tylko w kasach.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
bilet