TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilet do Austrii przez Internet. Ale tylko na Chopina
InfoRail.pl - Opublikowano: 12.06.2018 13:06:39 1 komentarz
Bilet do Austrii przez Internet. Ale tylko na Chopina

Jest już możliwość zakupu biletu na przejazd z PKP Intercity do Austrii. Ale tylko jednym pociągiem.

Jest już możliwość zakupu biletu na przejazd z PKP Intercity do Austrii. Ale tylko jednym pociągiem.

Informację dostaliśmy od jednego z naszych Czytelników. To IC/EC Chopin. Na pozostałe połączenia do Austrii bilety nadal dostępne są tylko w kasach. Informuje o tym stosowny komunikat: Bilety do/ze stacji położonych na terytorium Austrii można zakupić w kasach biletowych prowadzących sprzedaż biletów w komunikacji międzynarodowej.

Do PKP Intercity wysłaliśmy zapytanie dlaczego przez internet można kupić bilety tylko na Chopina i czy oraz kiedy dostępna będzie internetowa sprzedaż na inne pociągi jadące do Austrii.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
bilet
Austria
  • Przemysław Mucha – 12.06.2018

    Chodzi o Brzeszcze koło Oświecima bo tam Chopin się od niedawna zatrzymuje

  • Paolo Diego – 12.06.2018

    Mnie w Budapeszcie w kasie nie mogli sprzedać biletu na ten pociąg w relacji Czechowice-Dziedzice - Budapest.... A od Krakowa mogli :P Wot, technika

  • kolejFAN – 13.06.2018

    Chopin nie jest IC/EC ale jako IC/EN ! pociągi nocne to EuroNight a nie EC jeśli chodzi o Austrię i Czechy.Ciekawe czemu nie da się kupić na Polonię,Cracovię, Sobieskiego i resztę międzynarodowych?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.