TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Będą kolejne połączenia Kolei Małopolskich do Zakopanego
InfoRail.pl - Opublikowano: 08.05.2017 09:21:49 2 komentarze
Będą kolejne połączenia Kolei Małopolskich do Zakopanego (foto: Facebook/Koleje Małopolskie)

337 osób skorzystało ze specjalnego połączenia na trasie Kraków - Zakopane uruchomionego przez Koleje Małopolskie w długi, majowy weekend.

337 osób skorzystało ze specjalnego połączenia na trasie Kraków - Zakopane uruchomionego przez Koleje Małopolskie w długi, majowy weekend.

29 kwietnia z połączenia Kolei Małopolskich na trasie Kraków - Zakopane skorzystało 163 osoby, a 3 maja 174.

Jak na warunki pogodowe takie wypełnienie pociągów to przyzwoity wynik. Myślę, że to było mniej o ok. 70 samochodów na Zakopiance – mówi prezes Kolei Małopolskich, Grzegorz Stawowy. Koleje Małopolskie nie zamierzają poprzestać na tej ofercie. Planujemy takie przejazdy na tej trasie w każdy długi weekend tego roku – tzn. w czerwcu, sierpniu i być może także w Boże Narodzenie i Sylwestra - dodaje Grzegorz Stawowy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Małopolskie
Impuls
  • kris-kross – 08.05.2017

    Gdyby byla przyzwoita oferta na trasie Zakopane-Krakow/reszta swiata - to tych samochodow by bylo duzo mniej na zakopiance. Kazdy normalny wybralby wygodny i szybki pociag. Ale czy na chwile obecna kolej ma taka oferte dla zmotoryzowanych? Smiem watpic

  • kolejFAN – 08.05.2017

    tak? będą? skąd, z Płaszowa?? darujcie sobie. Do Owięcimia lepiej reaktywujcie linię przez Skawinę

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.