TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Awaria systemu sprzedaży biletów Kolei Śląskich
KOLEJE ŚLĄSKIE - Opublikowano: 01.02.2016 11:14:32

Z powodu awarii systemu informatycznego spółki PKP Informatyka występują utrudnienia w sprzedaży biletów w niektórych kasach Kolei Śląskich.

Z powodu awarii systemu informatycznego spółki PKP Informatyka występują utrudnienia w sprzedaży biletów w niektórych kasach Kolei Śląskich.

W związku z powyższym przewoźnik nie pobiera dodatkowej opłaty (5 zł) za wystawianie biletów w pociągach, a na niektórych stacjach kolejowych bilety w okienkach kasowych wystawiane są z terminali mobilnych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
bilet
awaria
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.