TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Awaria sprzedaży biletów w kasach Kolei Śląskich usunięta
PKP INFORMATYKA - Opublikowano: 01.02.2016 15:49:25

Awaria systemu sprzedaży biletów w kasach Kolei Śląskich została usunięta. Sprzedaż we wszystkich kasach została przywrócona ? informuje PKP Informatyka.

W nocy z 31 stycznia na 1 lutego wpłynęło pierwsze zgłoszenie o niedostępności sprzedaży biletów Kolei Śląskich w kasach stacjonarnych. Najprawdopodobniej przyczyną awarii był błąd ludzki. Dokładna analiza zostanie przeprowadzona po jej usunięciu.

Awaria dotyczyła wyłącznie Kolei Śląskich i jednego kanału sprzedaży ? kas. Sprzedaż w pozostałych kanałach tego przewoźnika odbywała się bez zakłóceń: w tym sprzedaż przez internet, terminale mobilne i w biletomatach.Sprawdź też:
PKP Informatyka
Koleje Śląskie
bilet

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.