TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Awaria sprzedaży biletów w kasach Kolei Śląskich usunięta
PKP INFORMATYKA - Opublikowano: 01.02.2016 15:49:25

Awaria systemu sprzedaży biletów w kasach Kolei Śląskich została usunięta. Sprzedaż we wszystkich kasach została przywrócona ? informuje PKP Informatyka.

Awaria systemu sprzedaży biletów w kasach Kolei Śląskich została usunięta. Sprzedaż we wszystkich kasach została przywrócona ? informuje PKP Informatyka.

W nocy z 31 stycznia na 1 lutego wpłynęło pierwsze zgłoszenie o niedostępności sprzedaży biletów Kolei Śląskich w kasach stacjonarnych. Najprawdopodobniej przyczyną awarii był błąd ludzki. Dokładna analiza zostanie przeprowadzona po jej usunięciu.

Awaria dotyczyła wyłącznie Kolei Śląskich i jednego kanału sprzedaży ? kas. Sprzedaż w pozostałych kanałach tego przewoźnika odbywała się bez zakłóceń: w tym sprzedaż przez internet, terminale mobilne i w biletomatach.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Informatyka
Koleje Śląskie
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.