TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Awaria sieci trakcyjnej przy stacji Warszawa Zachodnia. Duże utrudnienia
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.09.2020 09:45:02
Awaria sieci trakcyjnej przy stacji Warszawa Zachodnia. Duże utrudnienia

Duże utrudnienia w Warszawie po awarii sieci trakcyjnej.

Doszło do awarii sieci trakcyjnej na wysokości stacji Warszawa Zachodnia. Służby pracują nad usunięciem awarii - przekazał w poniedziałek PAP Karol Jakubowski z PKP PLK. Z kolei Zarząd Transportu Miejskiego na swojej stronie internetowej poinformował o utrudnieniach w kursowaniu pociągów SKM i KM.

"Służby techniczne pracują nad usunięciem awarii sieci trakcyjnej na wysokości stacji Warszawa Zachodnia. Pociągi które kursują od strony Warszawy Włoch mogą doznawać zmian w rozkładzie jazdy ok. 10 minut" - powiedział Karol Jakubowski.

O utrudnieniach na torach pomiędzy Warszawą Włochy, a Warszawą Zachodnią poinformował również Zarząd Transportu Miejskiego na swojej stronie internetowej www.wtp.waw.pl. Według komunikatu na tym odcinku doszło do awarii technicznej.

"Wybrane pociągi SKM, KM kursują przez stację Warszawa Centralna z pominięciem Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion" - przekazano.

"Możliwe opóźnienia, odwołania, relacje skrócone pociągów" - dodano.

Wskazano również, że wprowadzone zostało wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM w pociągach SKM i KM w I oraz II strefie biletowej. O wzajemnym honorowaniu biletów poinformowały na swojej stronie internetowej również Koleje Mazowieckie.(PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
awaria
Warszawa
PKP PLK