TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusy za pociągi na odcinku Łódź Arturówek- Zgierz Północ
ŁKA - Opublikowano: 09.06.2017 12:19:37
Autobusy za pociągi na odcinku Łódź Arturówek- Zgierz Północ (źródło: ŁKA)

W okresie 11 czerwca- 2 września na odcinku Łódź Arturówek- Zgierz Północ obowiązywać będzie Zastępcza Komunikacja Autobusowa.

W okresie 11 czerwca- 2 września na odcinku Łódź Arturówek- Zgierz Północ obowiązywać będzie Zastępcza Komunikacja Autobusowa.

Autobus zatrzymywał będzie się na przystankach: Łódź Arturówek, Plac Kilińskiego, ul. Długa/ Armii Krajowej, ul Parzęczewska przy Szpitalu, Zgierz Północ. Przejazd realizowany będzie pojazdami niskopodłogowymi z możliwością przewozu rowerów i wózków dziecięcych. W Komunikacji Zastępczej obowiązują bilety ŁKA.

Całkowita przerwa w ruchu pociągów obowiązująca w okresie 11.06 - 02.09.2017r. na odcinku Łódź Arturówek – Zgierz spowodowana będzie remontem mostu na wysokości ul. Łagiewnickiej w Łodzi prowadzonego przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. .

W celu zapewnienia bezproblemowego połączenia ze Zgierza do Łodzi Widzewa uruchamiamy Zastępczą Komunikację Autobusową pomiędzy tymi stacjami. Dotrze ona jednak nie tylko do samego dworca w Zgierzu, ale aż do stacji Zgierz Północ, zatrzymując się także na wybranych przystankach w mieście.

Ze względu na to, że linia przebiega przez obszary rekreacyjne dzięki wprowadzeniu na trasę autobusów niskopodłogowych zostanie zachowana możliwość przewozu rowerów i wózków.

Zachowany zostanie nadal kurs Zgierz – Koluszki przez Łódź Widzew – odjazd ze Zgierza o godzinie 15:08.

Przy ustalaniu godzin odjazdów i przyjazdów przyjęto zasadę, że ze względów technicznych oraz skomunikowania godziny odjazdów i przyjazdów do i ze stacji Łódź Widzew pozostaną bez zmian czyli autobusy dojadą później do przystanków Zgierz i Zgierz Północ oraz wyjadą z nich odpowiednio wcześniej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ŁKA
Łódź
ZKA
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.