TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusy FlixBusa z Wrocławia do Szczecina w czasie pociągu
InfoRail.pl - Opublikowano: 04.07.2018 13:42:57
Autobusy FlixBusa z Wrocławia do Szczecina w czasie pociągu

W połowie lipca mają ruszyć kolejne połączenia FlixBusa. Jednym z ciekawszych jest to z Krakowa przez Wrocław do Szczecina.

W połowie lipca mają ruszyć kolejne połączenia FlixBusa. Jednym z ciekawszych jest to z Krakowa przez Wrocław do Szczecina.

Firma zapowiedziała dziś, że czas przejazdu z Wrocławia do Szczecina właśnie będzie porównywalny z tym, co oferują pociągi. Zielony przewoźnik rzuca zatem po raz kolejny rękawicę PKP Intercity. Oferuje tańsze bilety, w promocji możemy liczyć na przejazd nawet za 99 groszy i porównywalny czas przejazdu. Dziś pociągi tę trasę pokonują w nieco ponad 5 godzin i taki właśnie wynik chce osiągnąć również FlixBus.

FlixBus potwierdził dziś również uruchomienie bezpośrednich kursów z Warszawy do Poznania i z Warszawy do Kielc. Tu także czas przejazdu zbliżony jest do tego, co oferują kolejarze.

Wielokrotnie przedstawiciele obu firm podkreślali, że nie stanowią dla siebie konkurencji. Mamy jednak wrażenie, że jest inaczej. Ofensywa FlixBusa dość jasno pokazuje, że celują w pasażerów kolei, tam, gdzie pociągi PKP Intercity nie osiągają dobrych czasów przejazdu, bądź tam, gdzie trwają remonty. Co wybierze pasażer? To już jego decyzja.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
FlixBus
PKP Intercity
Wrocław
Szczecin
 • Dariusz Iwasyk – 04.07.2018

  Czas jest mocno wyśrubowany i raczej ta trasa będzie miała częste opóźnienia. Od jutra zobaczymy jak to wyjdzie czasowo.

 • Sergiusz Raszewski – 04.07.2018

  Wybrałbym pociąg....

 • Piotr Badowski – 04.07.2018

  Pociąg jest najlepszy, szczególnie bezprzedziałowy z dużą ilością miejsca na nogi :-) i jeszcze z klimatyzacją.

 • Wojtek Slekowowicz – 04.07.2018

  Nigdy w życiu żaden FlixBus. Mam same złe doświadczenia... odradzam.

 • Podróże-opinie,promocje,tabor – 04.07.2018

  Cena, nawet 69PLN z KRK, jest porównywalna z PKP Intercity. Pociąg do podróży.

 • Krystian Boj – 05.07.2018

  Oczywiście, że pociąg !

 • Stanisław Głuc – 05.07.2018

  To chyba oglądaliśmy różne rozkłady jazdy bo według Flixa i PKP IC roz cia to 1h 10minut na korzyść autobusu

 • Mat Matys – 05.07.2018

  To świadczy o PKP :D

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.