TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Arriva sprowadza z Niemiec kolejne VT628. I szuka maszynistów w Bułgarii
InfoRail.pl - Opublikowano: 26.03.2019 10:51:36
zdjęcie ilustracyjne (foto: Arriva)

Arriva poszukuje maszynistów w Bułgarii. Kusi ich wyższymi zarobkami w wysokości 1350 euro.

Arriva poszukuje maszynistów w Bułgarii. Kusi ich wyższymi zarobkami w wysokości 1350 euro.

Proponuje pracę w Czechach, gdzie ostatnio, podobnie jak w Polsce, przewoźnicy borykają się z problemem braku maszynistów.

W Czechach, podobnie jak w naszym kraju, trwa także sprowadzanie jednostek serii VT628 z Niemiec. W ostatnich tygodniach przybyły kolejne takie pociągi, które zostaną zmodernizowane przez firmę Pars nova. Mają być gotowe na nowy rozkład jazdy edycji 2019/2020. W grudniu wyjadą w regionach praskim i libereckim.

Łącznie czeska Arriva ma 27 takich składów. Arriva od grudnia przejmie obsługę części połączeń we wskazanych regionach. Ze wszystkich przewoźników prywatnych ma ona największy udział w obsłudze połączeń dotowanych przez ministerstwo.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Arriva
maszynista
Czechy
Praga
przetarg
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.