TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Arriva ponownie pojedzie na Półwysep Helski
- Opublikowano: 05.06.2019 10:20:31
Arriva ponownie pojedzie na Półwysep Helski (foto: Arriva)

Już po raz czwarty Arriva uruchomi wakacyjne połączenia pomiędzy Bydgoszczą, Trójmiastem i Helem. Oferta Multi Plaża to propozycja pociągów międzyregionalnych i regionalnych uruchamianych na zasadach komercyjnych.

Już po raz czwarty Arriva uruchomi wakacyjne połączenia pomiędzy Bydgoszczą, Trójmiastem i Helem. Oferta Multi Plaża to propozycja pociągów międzyregionalnych i regionalnych uruchamianych na zasadach komercyjnych.

Codziennie od 20 czerwca do 31 sierpnia br. Arriva uruchomi pociągi:

• Słoneczny Patrol relacji Bydgoszcz Gł. - Hel - Bydgoszcz Gł.

• Leżak relacji Hel - Władysławowo - Hel

• Parawan relacji Hel - Władysławowo – Hel

Pociąg z Bydgoszczy do Helu pokonuje tą trasę w rewelacyjnym czasie 3 godzin i 49 min, natomiast połączenia miedzy Władysławowem a Helem, umożliwią szybkie przemieszczanie się po samym półwyspie, bez konieczności stania w korkach.

W pociągach wakacyjnych oprócz ulg ustawowych, obowiązują oferty promocyjne m.in. dla osób podróżujących z rodziną, czy z paczką znajomych oraz zniżki dla kupujących bilet w dwie strony. Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie uprawniona do skorzystania ze zniżek naszych partnerów z Klubu rabatowego Arriva, między innymi na wstęp do muzeum Motyli, Muzeum Iluzji czy promocyjnych przejazdów rowerowych.

Z połączenia będą mogli skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którym oferujemy bardzo dobre skomunikowanie z pociągiem Słoneczny Patrol w Laskowicach Pomorskich. Podróżni rozpoczynający podróż na Hel z Grudziądza za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą tylko 1 zł.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Arriva
Hel
  • Wojciech Twardy – 05.06.2019

    Wszystko dobrze ale roweru przewozić nim nie można. A z Gdańska oprócz Intercity i Zapchanego po brzegi regio z Chojnic nie ma innych bezpośrednich połączeń bo marszałek nie chce wydłużyć do Gdańska innych regio z Helu

  • Tomasz Worzała – 05.06.2019

    Szkoda że Arivva nie ma piętrowych wagonów...

  • Piotr Micek – 05.06.2019

    Szkoda ze nie przez Kościerzynę..

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.