TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Arriva podsumowuje wakacje [FILM]
InfoRail.pl - Opublikowano: 16.09.2019 09:50:45
Arriva podsumowuje wakacje

Sezon wakacyjnych połączeń za nami, pora więc na podsumowanie.

Sezon wakacyjnych połączeń za nami, pora więc na podsumowanie.

Arriva filmowo pokazuje, jak realizowała w minione wakacje połączenia autobusowe oraz kolejowe w ramach ofert "Linii Słonecznej" i "Multi Plaża".

Przypomnijmy, że przewoźnik w tym roku uruchamiał wakacyjne połączenia pomiędzy Bydgoszczą a Trójmiastem i Helem. Oferta Multi Plaża obejmowała pociągi międzyregionalne i regionalne uruchamiane na zasadach komercyjnych. Jeździły codziennie od 20 czerwca do 31 sierpnia br. Pociąg z Bydgoszczy do Helu pokonywał tą trasę w rewelacyjnym czasie 3 godzin i 49 min, natomiast połączenia miedzy Władysławowem a Helem, umożliwiały szybkie przemieszczanie się po samym Półwyspie, bez konieczności stania w korkach. No i były ciekawą alternatywą dla połączeń Przewozów Regionalnych.  


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Arriva
Hel
Władysławowo
Bydgoszcz
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.