TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Aktorki podróż przy kibelku. Bo wysiadła klima
InfoRail.pl - Opublikowano: 11.06.2018 23:24:16 1 komentarz
Aktorki podróż przy kibelku. Bo wysiadła klima (źródło: Instagram)

PKP Intercity ostatnio aktywnie uczestniczą w życiu serialowym, wynajmują aktorów, same kręcą jakieś filmy, stąd też obecność właśnie aktorów na pokładzie ich pociągów dziwić nie powinna. Tyle, że nie wszyscy są … zadowoleni.

PKP Intercity ostatnio aktywnie uczestniczą w życiu serialowym, wynajmują aktorów, same kręcą jakieś filmy, stąd też obecność właśnie aktorów na pokładzie ich pociągów dziwić nie powinna. Tyle, że nie wszyscy są … zadowoleni.

Aktorka Tamara Arciuch wybrała się w podróż pociągiem PKP Intercity z Krakowa do Warszawy. I była niezadowolona. Dlaczego? I tu z pomocą nadciąga niezawodny w takich sytuacjach portal społecznościowy, na którym aktorka opisuje swoją podróż. W taki o to sposób opisuje (pisownia oryginalna): Połowę podróży z Krakowa spędzam sobie tak... Czy z racji spotkania z mym rokiem zapragnęłam posmakować studenckich warunków przemieszczania sie?? Nie, nie. Po prostu we wspaniałym pendolino "niezapięćzłotych"w moim wagonie wysiadła klima. Wszędzie zajęte wiec pozostał mi korytarzyk przy kibelku ,bo nie musze Wam mowić ile stopni jest przy tej pogodzie w wagonie, w którym oczywiscie okna nie otworzysz bo przeciez "jest" klima. Na następnych schodkach siedzi Pani w ciąży. Dla uściślenia w Warsie tłum i tez mega gorąco!!

Można by powiedzieć, taki mamy klimat, gdyby nie to, że za taką przyjemność, i tu nie ma znaczenia czy jest to aktor czy ktokolwiek inny trzeba zapłacić 150 zł. W TLK, gdzie bilet kosztuje "tylko" 60 zł to można chociaż okno otworzyć. I od razu robi się przyjemniej. Ktoś na portalu społecznościowym stwierdza, nie jesteśmy przekonani czy słusznie, żeby wziąć taki młoteczek i bęc w szybkę wyjście ewakuacyjne - to nie samolot nie wyciągnie, nie bać się - użycie uzasadnione jak nie potrafią sprawnego składu podstawić to trzeba sobie radzić, a potem do kasy po zwrot kosztów, egzekwować do bólu...

Jak udało nam się ustalić PKP Intercity wydały oświadczenie, w którym przepraszają aktorkę i mają nadzieję, że nie zrezygnuje z ich usług. Może jak dostanie angaż w jednym z kręconych przez przewoźnika mini seriali ponownie polubi Pendolino?

Ze swej strony na pocieszenie Pani Tamarze możemy powiedzieć, że miejsce przy kibelku nie jest chyba wcale najgorsze. Zdarzało nam się już jeździć i w kibelku i między wagonami. I nikt nas za to nie przepraszał. Fakt, że w kibelku okno otwierało się, a między wagonami to klima była niepotrzebna. Z oczywistych powodów. I już sami nie wiemy, kto miał gorzej? My w kibelku czy Pani Tamara przy kibelku. Może jednak Pani Tamara przy kibelku, bo okno nie otwierało się.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
Pendolino
Kraków
Warszawa
  • 66wg – 12.06.2018

    To może i ja coś wrzucę dla "fanów" Zachoduhttps://youtu.be/wXjhszy2f9w

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !