TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Aktorki podróż przy kibelku. Bo wysiadła klima
InfoRail.pl - Opublikowano: 11.06.2018 23:24:16 1 komentarz
Aktorki podróż przy kibelku. Bo wysiadła klima (źródło: Instagram)

PKP Intercity ostatnio aktywnie uczestniczą w życiu serialowym, wynajmują aktorów, same kręcą jakieś filmy, stąd też obecność właśnie aktorów na pokładzie ich pociągów dziwić nie powinna. Tyle, że nie wszyscy są … zadowoleni.

PKP Intercity ostatnio aktywnie uczestniczą w życiu serialowym, wynajmują aktorów, same kręcą jakieś filmy, stąd też obecność właśnie aktorów na pokładzie ich pociągów dziwić nie powinna. Tyle, że nie wszyscy są … zadowoleni.

Aktorka Tamara Arciuch wybrała się w podróż pociągiem PKP Intercity z Krakowa do Warszawy. I była niezadowolona. Dlaczego? I tu z pomocą nadciąga niezawodny w takich sytuacjach portal społecznościowy, na którym aktorka opisuje swoją podróż. W taki o to sposób opisuje (pisownia oryginalna): Połowę podróży z Krakowa spędzam sobie tak... Czy z racji spotkania z mym rokiem zapragnęłam posmakować studenckich warunków przemieszczania sie?? Nie, nie. Po prostu we wspaniałym pendolino "niezapięćzłotych"w moim wagonie wysiadła klima. Wszędzie zajęte wiec pozostał mi korytarzyk przy kibelku ,bo nie musze Wam mowić ile stopni jest przy tej pogodzie w wagonie, w którym oczywiscie okna nie otworzysz bo przeciez "jest" klima. Na następnych schodkach siedzi Pani w ciąży. Dla uściślenia w Warsie tłum i tez mega gorąco!!

Można by powiedzieć, taki mamy klimat, gdyby nie to, że za taką przyjemność, i tu nie ma znaczenia czy jest to aktor czy ktokolwiek inny trzeba zapłacić 150 zł. W TLK, gdzie bilet kosztuje "tylko" 60 zł to można chociaż okno otworzyć. I od razu robi się przyjemniej. Ktoś na portalu społecznościowym stwierdza, nie jesteśmy przekonani czy słusznie, żeby wziąć taki młoteczek i bęc w szybkę wyjście ewakuacyjne - to nie samolot nie wyciągnie, nie bać się - użycie uzasadnione jak nie potrafią sprawnego składu podstawić to trzeba sobie radzić, a potem do kasy po zwrot kosztów, egzekwować do bólu...

Jak udało nam się ustalić PKP Intercity wydały oświadczenie, w którym przepraszają aktorkę i mają nadzieję, że nie zrezygnuje z ich usług. Może jak dostanie angaż w jednym z kręconych przez przewoźnika mini seriali ponownie polubi Pendolino?

Ze swej strony na pocieszenie Pani Tamarze możemy powiedzieć, że miejsce przy kibelku nie jest chyba wcale najgorsze. Zdarzało nam się już jeździć i w kibelku i między wagonami. I nikt nas za to nie przepraszał. Fakt, że w kibelku okno otwierało się, a między wagonami to klima była niepotrzebna. Z oczywistych powodów. I już sami nie wiemy, kto miał gorzej? My w kibelku czy Pani Tamara przy kibelku. Może jednak Pani Tamara przy kibelku, bo okno nie otwierało się.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
Pendolino
Kraków
Warszawa
 • Sergiusz Raszewski – 12.06.2018

  Wkurzają mnie sytuacje gdy w wagonach psuje sie się ogrzewanie czy klima. Ale wyobraźmy sobie, że PKP ogłasza - Z powodu niedziałającej klimatyzacji kurs jest odwołany! - Awantura jeszcze większa. (zastępczego pendolino chyba nie ma). Gdyby w zamian podstawili zwykle wagony - kolejna awantura. Sytuacja nie najlepsza jak dla firmy. Ciekawi mnie czy mają lotne ekipy serwisowe co by podjeły sie naprawy w trakcie jazdy?

 • Podróże-opinie,promocje,tabor – 12.06.2018

  Państwowe, nie narodowe!

 • Piotr Ulędarski – 12.06.2018

  No i ma rację. Bilety są drogie, a tu coś takiego. Powinni w takich sytuacjach chociaż dawać jakiś bonus barowy. Parę lat temu była taka sytuacja w ICE DB i kobieta wybiła szybę.

 • Kuba Brunka – 12.06.2018

  Więc właśnie. Czemu klima eliminuje możliwość pełnego otwarcia okna? W samochodach, autobusach (niestety tylko miejskich) i tramwajach tak nie jest

 • Paweł Klucznik – 12.06.2018

  Każde słowo jest lepsze od nazywania tego bota celebrytą.

 • Krzysiek Borylo – 12.06.2018

  PKP to jedno wielkie dziadostwo, ale zdarzają się gorsze gorsze sytuacje, np. awaria lokomotywy 😂

 • Sergiusz Raszewski – 12.06.2018

  Tak mi się skojarzyło https://www.youtube.com/watch?v=RK2Y_jD0jow

 • 66wg – 12.06.2018

  To może i ja coś wrzucę dla "fanów" Zachoduhttps://youtu.be/wXjhszy2f9w

 • Piotr Adamek – 13.06.2018

  A mi zdarzyło się ostatnio, że w Ustroniu jadącym do Krakowa w kuszetce już w Koszalinie była padnięta klima. I sauna. Dobrze, że dało się uchylić okno. Ale hałas nie dawał długo spać. Jak to jest, że 40 minut po wyjeździe ze stacji początkowej już jest problem? Jak to jest, że kuszeta wyjeżdżająca z Przemyśla na stacji w Tarnowie ma otwarte okno w przedziale i włączoną klimę? Przecież to jest proszenie się o awarię. Czy ktoś te wagony sprawdza przed wyjazdem w trasę?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.