TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Aglomeracyjny cennik biletów Kolei Dolnośląskich
TransInfo.pl - Opublikowano: 06.09.2018 19:00:42 1 komentarz
Zmiany w biletowych promocjach Kolei Dolnośląskich

Dolnośląski przewoźnik kolejowy wprowadzona nową ofertę biletową na przejazdy w aglomeracjach i ujednolica taryfę cenową dla Wrocławia, Wałbrzycha, Jeleniej Góry oraz Kłodzka.

We wrześniu dolnośląski przewoźnik kolejowy wprowadził nową ofertę biletową na przejazdy w aglomeracjach i ujednolica taryfę cenową, która obowiązuje wokół największych miast województwa.

Dotyczy to:

  • Wrocławia,

  • Wałbrzycha,

  • Jeleniej Góry

  • Kłodzka.

Dzięki temu bilety na podróże w danych obszarach można kupić taniej.

Inne promocje

Dla podróżujących okazjonalnie mamy bilet "Podróżuj z KD", który od września nosi nazwę "Weekend z KD". Bilet jest ważny od godziny 18:00 dnia roboczego przed weekendem lub innymi dniami wolnymi do godziny 6:00 pierwszego dnia roboczego po weekendzie. Bilet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów i kosztuje tylko 35 zł.

Inna nowość to oferta "Kibicuj z KD". Wybierając się na mecze WKS Śląsk Wrocław na Stadion Wrocław z ważnym biletem, będzie można skorzystać z 50% zniżki na podróż (kupując bilet tam, powrót za darmo). Promocja obowiązuje od każdej stacji w granicach administracyjnych województwa dolnośląskiego do stacji w granicach administracyjnych Wrocławia.

Poza tym ciągle do dyspozycji pasażerów są oferty "Razem z KD", które pozwalają podróżować w grupie o 30% taniej.

Zasady szczegółowe do wszystkich ofert Kolei Dolnośląskich można znaleźć tutaj
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
promocje
Koleje Dolnośląskie
  • Zdzich – 09.09.2018

    Trochę mnie dziwi że do Górzyńca 2,50 a do Janowic 4,50.Chyba chodzi o to że do Górzyńca jest MZK za 3 a do Janowic nie.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !