TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Adamczyk na I Kongresie Rozwoju Kolei : Budujemy holding PKP
InfoRail.pl - Opublikowano: 23.01.2019 14:23:44
Adamczyk: Budujemy holding PKP

Naszym celem jest kolej nowoczesna, punktualna i komfortowa - powiedział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, rozpoczynając I Kongres Rozwoju Kolei. Jak dodał, powstaje holding Grupy PKP.

Naszym celem jest kolej nowoczesna, punktualna i komfortowa - powiedział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, rozpoczynając I Kongres Rozwoju Kolei. Jak dodał, powstaje holding Grupy PKP.

Naszym celem jest kolej nowoczesna, punktualna i komfortowa" - powiedział Adamczyk.

Jak przypomniał, "Przez ostatnie kilkadziesiąt lat polska kolej była traktowana po macoszemu. Odradzamy to szkodliwe dla Polski myślenie. Budujemy holding Grupy PKP, proces jego tworzenia będzie wieloetapowy w pełni zgodny z polskim i unijnym planem.

Wierzę, ze formuła holdingu Grupy PKP będzie atrakcyjna nie tylko dla spółek kapitałowo powiązanych z PKP, ale także dla innych spółek kolejowych" - powiedział.

"Holding PKP sprosta wyzwaniom, który niesie ze sobą budowa i obsługa Centralnego Portu Komunikacyjnego" - podkreślił.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kongres Rozwoju Kolei
Andrzej Adamczyk
PKP SA
holding
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.